Nieoficjalne zapowiedzi na licznych stronach portali społecznościowych dotyczące współpracy Juana Lebrona i Martina Di Nenno nieuchronnie oznaczają koniec przygody, a co za tym idzie rozstanie Paquito Navarro i Juana Lebrona.

Ta szybka separacja nie byłaby wcale nienormalna, biorąc pod uwagę wszystkie napięcia zaobserwowane w ostatnich tygodniach między tymi dwoma graczami.

Nigdy Paco i LeBronowi nie udało się naprawdę dobrze dogadać na torze i dać z siebie wszystko padel. Pamiętamy słowa Paquito Navarro do Juana Lebrona dotyczące jego poszukiwanie przyjemności grania…

Na torze obaj zawodnicy musieli się zmagać i było to widać.

Jeśli chodzi o Stupę i Di Nenno, dwóm hiszpańskim graczom wystarczyły tylko półfinały, w których można było zatopić zęby, a nawet runda 1/XNUMX finału na PXNUMX w Mar del Plata.

Choć rozstania nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone przez zainteresowanych zawodników, już możemy przeczytać spekulacje na temat przyszłych powiązań, jak na przykład połączenia Lebrona z Di Nenno, a nawet zaskakującego duetu Stupa/Lebron…

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.