Seba Nerone analiza dla World Padel Tour nowy związek między Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez.

Doświadczenie, aby zdominować tor

"Wiem todługo się szukali, ale ich związek nigdy nie był możliwy. To para daje największe oczekiwania w porównaniu z ich doświadczeniem ”.

„Ich mocną stroną będzie niewątpliwie lob. Opanują tę sztukę jak nikt inny i stamtąd mogą zacząć budować ”.

Fernando Belasteguin Sanyo Gutierrez pierwszy trening wpt

Koszt fizyczny Beli

„Wątpię, jakie mogę mieć, to zobaczyć Bela po lewej stronie przez cały sezon. W tym momencie jest dużo kosztów fizycznych. Tapia dała mu dużo ulgi w części powietrznej, ale Bela będzie musiała więcej pracować w tym sezonie ”.

- Sanyo może przynieść to Belie solidność, cette magia od linii bazowej, co może pozwolić mu iść do przodu. Bela to prawie wyjątkowy gracz kontrataku swojego rodzaju. Kiedy tworzy przestrzeń swoim lobem, jest bardzo niebezpieczny swoim bekhendem, bardzo szybko podchodząc do siatki ”.

Bela Bandeja wpt

„Oni nie są jak Lebron czy Galan”

„Bardzo ważne będą czasy, które będą mogli narzucić swoim przeciwnikom. Żaden z graczy nie jest tego typu Lebron lub Galan z tym wybuchowość iść do przodu i zdobywać punkty w 2-3 ruchach. ”

"Bela i Sanyo są bardzo cierpliwi i lubisz „utrzymać piłkę”, pracuj nad punktem. To jest ich główna zaleta: konstrukcja punktowa".

„Deficyt, który będą musieli wypełnić, to moc szybkiego zdobywania punktów".

Bardzo rzetelna analiza Nerone, którą możesz znaleźć tutaj.

 

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.