Sebastian nerone to żywa legenda padel, który ma nawet swoje miejsce w muzeum sportu. Marka spotyka argentyńskiego gracza, który oddaje się bez umiaru.

Ostatni taniec

„Do roku 2021 podchodzę ze spokojem. Wciąż mamy wiele niepewności, choć jesteśmy pewni, że ostatecznie wszystko będzie lepiej. Teraz dbam o siebie, nabieram formy i dużo trenuję. ”

„W kategoriach sportowych wygrywanie jak największej liczby meczów. To będzie prawdopodobnie mój ostatni rok jako zawodowiec i chcę cieszyć się każdym dniem, który robię od dawna. Najlepsze w mojej karierze sportowej już za mną, aw tym roku stoję przed różnymi wyzwaniami ”.

To ostatnie zdanie jest sprzeczne ze słowami Bela, który z kolei jest o tym przekonany najlepsze w jego karierze jeszcze nie nadeszły.

neron padel

Imponujący poziom w 2020 roku

„Jeśli chodzi o tor, to jest to cud i ogromny wysiłek ze strony World Padel Tour zorganizować go pomimo wszystkich okoliczności i to uszczęśliwiło wszystkich graczy ”.

„Na poziomie sportowym, ponieważ musiałem być komentatorem, wydaje mi się, że widziałem poziom padel imponujący. Plik padel nabiera tempa, zyskuje na popularności w transmisjach… i można zobaczyć takich graczy jak Lebron, Galan, Gemma czy Alejandra i wielu innych, którzy grali w padel nie do wiary."

Ulubione i pretendenci według eksperta Nerone

"Myślę, że Lebron / Galan et Triay / Salazar mogą zacząć jako ulubione dla numeru 1. Rozumiem Chingotto / Tello et Sainz / Gonzalez jako alternatywa dla bycia najlepszym. Także Bela / Sanyo, Lima / Tapia and the Martas ”.

" Chingotto i Tello są razem od 5 lat i muszą zrobić krok, którego brakuje. Pozbyli się ciernia, wygrywając swój pierwszy turniej. Wiedzą, że mogą to zrobić i mogą stawić czoła każdej parze. To prawda, że ​​wtedy patrzymy na Belasteguin i Sanyo lub Lima i Tapia, które mają próbować osiągnąć tę pozycję, ale myślę, że Chingotto i Tello mają niewielką przewagę, ponieważ grają razem od dłuższego czasu".

„Na stole dla kobiet myślę, że to jest rok, w którym Lucia Sainz musi potwierdzić swojego partnera, Bea Gonzalez, który jest nieoszlifowanym diamentem i rośnie w zawrotnym tempie. Ja też to sobie wyobrażam Martas nie będą mieli nic przeciwko temu, ponieważ spotkali się ponownie w zeszłym roku i nie udało im się osiągnąć tego, czego oczekiwali. To zajmie też liczyć bliźniaki, którzy mają niesamowitą duszę rywalizacji ”.

Muzeum Sportu Sebastian Nerone w Madrycie

Komentator Nerone czy trener Nerone?

„Nie sądzę, aby te dwa działania były ze sobą niezgodne. Chociaż prawdą jest, że gdybym był trenerem pary, która pojawiła się w ostatnich rundach turniejów, nie byłbym w stanie komentować, ponieważ byłbym trochę zaangażowany. Nie wyobrażam sobie Zidane'a komentującego mecz Granada - Elche, a następnie reżyserującego mecz Realu Madryt. muszę o tym pomyśleć, a po przejściu na emeryturę zbadam możliwości ”.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.