Po temu jak skomentował związek Bela / Sanyo, Lub mieć uznany Agustin Tapia, Seba Nerone analiza dla World Padel Tour nowy sezon liczb 1 Juan Lebron et Ale Galan. 

Mężczyźni na rzeź

„Moim zdaniem dwaj najlepsi zawodnicy sezonu pokazali padel rewolucyjny, A padel kontratak z nieoczekiwanych miejsc na korcie. Mogą przystąpić do ataku w każdej chwili, w każdej sytuacji. Czasami są narażeni na pojedynki salw i tam znowu wychodzą zwycięsko ”.

„Myślę, że dzięki tym cnotom, aby móc bez problemu iść na pojedynek z olbrzymim potencjałem do zdobycia punktów, pozostają para do pokonania. Działając dobrze, mają wszystko, do czego służą zostań nr 1. "

Lebron Galan Final Smash Alicante

Nigdy nie zmieniaj zwycięskiej drużyny

„Myślę, że nie dokonają zmiany. Gdybym był ich trenerem, nie dokonałbym zmiany. Co prawda te cnoty trzeba podkreślić, ale mówimy o parze, która wygrała 6 turniejów z 11. Więcej niż 50%. Te liczby robią wrażenie. Nigdy nie przegrali przed półfinałami! ”

„Czasami mają trudności w pierwszych meczach turniejów i może właśnie nad tym powinni pracować, aby nie mieć kłopotów w pierwszych kilku rundach. Jeśli to naprawią, będą jeszcze bardziej niebezpieczni ”.

Rywalizacja zapowiada się ciężko w 2021 roku, z Belą / Sanyo, Tapią / Limą, ale także Federico Chingotto i Juanem Tello, którzy będą nadal rozwijać się jako zespół. Nie zapominając o innych nowych stowarzyszeniach, takich jak Navarro / Di Nenno czy Stupaczuk / Alex Ruiz… Wszystkie te pary oczywiście będą chciały przypiąć Galana / Lebrona do swojej tablicy łowieckiej.

Myślę, że tak 50% szans na ponowne bycie numerem 1. Jak powiedziałem wcześniej, w przyszłym sezonie trzy inne pary będą bardzo mocne i będą chciały zdetronizować Lebron i Galan. Pary wroga są bardzo silne i nawet jeśli są razem od ponad roku, prawdopodobnie odczują presję, by pozostać na pierwszym miejscu ”.

 

Znajdź komentarze Seba na zdjęciach poniżej:

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.