Po temu jak skomentował związek Bela / Sanyo, lub przeanalizował nowy sezon Lebron / Galan, Seba Nerone analiza dla World Padel Tour nowa para utworzona przez Javi Rico et Momo González.

„Przyniosą nam niespodzianki”

"Tak wiele Javi Rico oferuje nasz konfigurator Momo González, oba są Moc. Javi nigdy nie zatrzymuj się na korcie! Momo ma te same cechy. Będzie podobny do tego, co dał Coki Nieto do Javi, ale z trochę większą mocą ”.

„To kombinacja, która będzie denerwować więcej niż jedną parę i przyniesie nam wiele niespodzianek”.

momo gonzalez
                                                                       Jeronimo „Momo” Gonzalez

Mocne i słabe strony

"Ich mocny punkt będzie ich strona elektryczna na polu. To właśnie pozwoli im wygrywać mecze ”.

"Ich słaby punkt z drugiej strony, że będą musieli pracować, to znaczy, że nie mają niewiele mocy zakończyć punkty. Javi jest graczem, który dużo pracuje na giełdach, i Momo zbyt. Ciekawie będzie ich zobaczyć z szybkimi warunkami gry, które skracają wymiany. Chcę zobaczyć, jak radzą sobie w takich sytuacjach, aby mieć większe szanse na wygraną ”.

Javi Rico
                                                                                     Javi Rico

„Dobry początek to podstawa”

„Trudno będzie dotrzeć do Final Master, ale dla mnie to para, która może to zrobić ”.

„Wszystko będzie zależeć od tego, jak rozpoczną sezon. Początek jest bardzo ważny, ponieważ może dodać pewności siebie ”.

„W 2020 roku bardzo dobrze zaczęli Lima i Navarro. Navarro powiedział nawet, że „gra z Limą to kradzież meczu”, to zadziałało tak dobrze. Ale potem przyszło zamknięcie i tej parze nie udało się znaleźć najlepszych wrażeń. Dlatego mówię o dobrym rozpoczęciu, nabyciu pewności siebie, a następnie dotarciu do Final Master".

 

Odkrywaj  teksty Seba Nerone na zdjęciach:

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.