Po temu jak skomentował związek Bela i Sanyolub para Tapia / Lima, Seba Nerone analiza dla World Padel Tour nowa para żeńska utworzona przez Alejandra Salazar i Gemma Triay.

„Gra z presją”

„To są faworyci w tym roku. Poziom gry, który pokazał Gemma Triaybycie najlepszym graczem drugiej połowy i wszystkim innymAlejandra Salazar, nadaj tej parze status ulubionej. ”

„Będą mieli trudne zadanie udowodnienia tego. Kiedy jesteś faworytem, ​​wychodzisz z tą presją. Pracują dla zebrać swoje gry szybko i dobrze rozpocznij sezon od pierwszego turnieju ”.

„Myślę, że jeśli taka para dobrze rozpocznie sezon, to tak będzie bardzo trudno osiągnąć jego poziom dla zawodników. Kiedy obaj zdobędą pewność siebie, bardzo trudno będzie ich pokonać ”.

Salazar Triay World Padel Tour 2021

„Idealne połączenie”

"Myślę, że Gemma będzie kontynuować naukę z tytułem magistra które pokazała w drugiej połowie, próbując pokonać dużo ziemi, aby być decydującym skokiem - który udało jej się naprawdę poprawić w 2020 roku. Myślę, że jego postępy były naprawdę olśniewające, kiedy jego uderzenie stało się trochę bardziej „kolczaste”. ”

„Tak Gemma bawi się swoją wolnością et Alejandra z tą mieszanką precyzji i mocy co ją charakteryzuje, zwłaszcza gdy idzie do przodu z forhendem, to jest idealne połączenie dać wybuchową parę, zwycięską parę ”.

według Seba Nerone, Alejandra Salazar i Gemma Triay są zatem wielkimi faworytami w obwodzie kobiet. Ale uwaga, konkurencja będzie ciężka Lornetka Alayeto, Martasi inne bardzo obiecujące pary, takie jak ta utworzona przez Lucia Sainz (nr 1 z Gemmą w zeszłym roku) i Bea Gonzalez (najbardziej obiecujący gracz na torze) lub Ariana Sanchez i Paula Josemaria!

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.