Jest ekskluzywność Padel Magazine a przede wszystkim informacje, które wskazują na rosnące zainteresowanie padel wśród piłkarzy. Gracz PSG, Neymar, zbudowany dwa pola padel w swojej luksusowej posiadłości w Brazylii, W stanie Rio de Janeiro.

Neymar zastępuje tenis padel

Położone w dzielnicy Portobello, na działce o pow 12 000 m²w tej willi nie brakuje miejsca na działki padel. To już koniec z dwoma zupełnie nowymi niebieskimi trasami.

Pasja do padel co skłoniło Neymara do wymiany nowego kortu tenisowego: ten obraz odpowiada lokalizacji dwóch torów na terenie starego kortu tenisowego.

ziemie padel dron neyma brazil
© Mauro PIMENTEL, AFP

kraina padel neymar brazil

Istnieje kilka powodów, dla których warto zainstalować te dwa pola: Neymar jest graczem, lubi bawić się z przyjaciółmi, urządzać imprezy, o których dużo się mówiło podczas zamknięcia.

Mając dwa korty, a zatem potencjalnie ośmiu graczy, może się o wiele lepiej bawić niż na korcie tenisowym!

Dostępność i prostota tego sportu doskonale współgra z pragnieniem odpoczynku piłkarza w swojej willi, która ma również sześć apartamentów, lądowisko dla helikopterów, część gastronomiczną, siłownię, spa z podgrzewanym jacuzzi, ale także saunę. pokój, gabinet masażu, zintegrowane nagłośnienie i oczywiście duża łódź przyklejona do jego willi.

Neymar i zapętlony obraz

neyma padel rakiety śnieżne brazylia

W mediach zapętla się obraz przedstawiający Brazylijczyka podczas uwięzienia w 2020 roku, gra bez koszuli padelz… nietypowym uchwytem! Niektóre Carles Puyol nie zawahał się umieścić go w pokoju!

Wiemy, że Neymar jest fanem padel, widzieliśmy go również pod Barceloną, wciąż trzymającego w dłoni palę. Na razie w rejonie Paryża pozostał dyskretny padel. Paryskie kluby byłyby oczywiście zachwycone jego grą. Ponadto klub Pyramides w Yvelines ma historycznie silny związek z PSG. Wielu graczy wybierało się tam na trening fizyczny lub relaks.

Czy go tam zobaczymy w pracy ze swoim trenerem Mauricio Pochettino ? Były międzynarodowy piłkarz, podobnie jak wielu jego rodaków, jest także fanem padel ! Ciąg dalszy nastąpi ...

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.