Po roku 2020 spędzonym na godz Madryt, Nicolas trancart wrócił do Francji. Mówi Padel Magazine syn doświadczenie w Hiszpanii, les powody jego powrotu, i jego nowe wyzwania dla 2021.

Trenuj na bardzo wysokim poziomie

„Właściwie spędziłem w Madrycie tylko 5 miesięcy. Poszedłem w lutym i byliśmy zamknięci od marca do maja. Musiałem się leczyć z powodu lewego kolana, ponieważ od ponad roku boli mnie pęknięcie ścięgna rzepki. Wróciłem więc od początku lipca do końca grudnia.

„Wiele się nauczyłem, jak uczyć hiszpańskiego. Byłem w grupa wysokiego szczebla więc miałem okazję uderzyć piłkę Juan Martin Diaz, Chingotto, Di Nenno. To było naprawdę bardzo wzbogacające.

Wiele się nauczyłem technika, Na tactique. Więc zachowuję wiele pozytywów. Pomoże mi to w pracy, ponieważ moim celem nr 1 było następnie wznów coaching padel".

Powody jego powrotu do Francji

„Powody mojego powrotu są bardzo proste: miałem problemy rodzinne, które uświadomiły mi, że przebywanie daleko jest skomplikowane.

Drugim powodem jest to, że w przypadku Covid sponsorzy musiałem trochę schrzanić. Materialnie płacenie za szkolenie i wynajem bez żadnych pieniędzy jest bardzo skomplikowane".

„Celem nr 1 jest leczenie mnie”

„Wróciło pęknięcie ścięgna. Wznawiam leczenie od przyszłego tygodnia. chcę zadbaj o siebie i odzyskaj przyjemność grać.

Wiedząc o tym Thomas (Leygue) i Bastien (Blanqué) grają razem, Nie będę więc mógł być tak konkurencyjny, jakbym grał z jednym z dwóch… Postanowiłem więc najpierw poświęcić się głównie zdrowiu, a resztę zobaczymy. Powinniśmy już być w stanie robić turnieje… ”

łatwy trancart padel humor ekspresji

Zjazd na 2021 rok?

„Aby odzyskać przyjemność, jest bardzo prawdopodobne, że ponownie zagram z moim byłym partnerem Yoann Roumy kto przejmuje padel również. Trochę o tym dyskutowaliśmy, ale jest bardzo prawdopodobne, że znowu zagramy razem.

Jest osobą, którą uwielbiam. Podoba mi się jego charakter i bardzo się uzupełniamy na boisku. Powrót na poziom zajmie trochę praktyki, ale celem jest znowu dobra zabawa. „

rumiany padel rana trancarta

Niebieskie, białe i czerwone ambicje?

"Drużyna Francji zawsze była celem. Przyznaję, że bez grania z Thomasem czy Bastienem znalezienie dużych drużyn i pokazanie swoich postępów może być trochę skomplikowane.

Zaczynam też sobie wmawiać, że mając prawie 30 lat i rok bez pracy, moje cele też się nieco zmieniły. Wcześniej bardzo chciałem dotrzeć do tego zespołu z Francji i Stopniowo zaczynam się od niego odłączać, aby naprawdę chcieć znowu się bawić, ulepszać i dobrze się bawić przede wszystkim w turniejach! ”

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.