HEAD PADEL WPROWADZA INICJATYWĘ „POMÓŻ SWOJEMU KLUBOWI”, ABY POMÓC GRACJOM PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZWROTU NA SĄDY

Rakietowa marka sportowa będzie oferować piłki i rakiety do padla w globalnej konkurencji.

https://www.instagram.com/p/CAxIS6PMOFz/

Rakietowa marka sportowa HEAD powraca do kapeluszy po okresie powstrzymania, ze specjalną inicjatywą mającą na celu wsparcie klubów i zawodników w ich powrocie. Globalny konkurs HELP YOUR CLUB, ogłoszony 29 maja w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram, daje graczom i fanom możliwość pomagania swoim klubom w wygrywaniu piłek HEAD Padel przez resztę roku 2020 i wygrać dla siebie HEAD Graphene 360+ DELTA Hybrid. „Po tym, jak wiele klubów boryka się z kryzysem, chcieliśmy w niewielkim stopniu przyczynić się do wznowienia sezonu 2020, dystrybuując bezpłatne piłki do klubów na całym świecie”, wyjaśnia Ricky Fernandez Brigolle, menedżer kategorii HEAD w Hiszpanii. „Kluby są siłą napędową Padela i dokładamy wszelkich starań, aby je wspierać. Dlatego naprawdę jesteśmy zachwyceni inicjatywą HELP YOUR CLUB. „

Po tym, jak większość światowych kortów została zmuszona zrobić nieoczekiwaną przerwę przez wiosnę tego roku, moment, na który wszyscy piłkarze Padel czekali, jest bliski: kluby i korty wkrótce zostaną ponownie otwarte. Jednocześnie wiele krajów na całym świecie wprowadziło zasady i regulacje, aby zmniejszyć ryzyko zarażenia podczas treningu, na przykład poprzez zapewnienie, że gracze przynoszą i zaznaczają własne piłki. Właśnie dlatego inicjatywa HEAD oferuje bezpłatne piłki szczęśliwym zwycięzcom. „Zwycięskie kluby otrzymają nową rurkę dziennie na kort przez resztę roku”, wyjaśnia Ricky Fernandez Brigolle. „W ten sposób HEAD pomoże klubowi pokryć wydatki i ułatwi korzystanie z nowych piłek, zmniejszając w ten sposób ryzyko zarażenia. ”

Aby spróbować szczęścia, wystarczy:

  • Subskrybuj @head_padel
  • Opublikuj zdjęcie zrobione w jego klubie, oznaczając @head_padel
  • Wspomnij o swoim klubie i kraju w legendzie i użyj hashtagu #HelpYourClub

Aby wziąć udział, musisz mieszkać w jednym z następujących krajów: Hiszpania, Francja, Belgia, Holandia, Luksemburg, Austria, Argentyna, Brazylia, Meksyk, Chile, Paragwaj, Szwecja i Dania.

Konkurs zostanie zamknięty 14 czerwca 2020 r. O godz. 23 Zwycięzcy, po jednym na kraj, zostaną wylosowani i skontaktują się z nimi za pośrednictwem wiadomości.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.