Cóż za konsekracja dla Ligi Tenisowej Owernia-Rodan-Alpy! Region nie kradnie tronu pierwszej ligi francuskiej. Pamiętaj, że jeden z flagowych klubów zaoferował regionowi Lyon swój pierwszy duży klub Padel: Padel Central Lyon.

Klub, który uczyni najmłodszych i który będzie szczególnie iskrą, aby pozwolić temu regionowi stać się jednym z najgroźniejszych we Francji.

Alix Collombon / Jessica Ginier i Bastien Blanqué / Johan Bergeron odnieśli sukces w 3e, mistrzostwach Francji w Padel.

Te dwie pary mają również wspólny fakt wygranej bez utraty żadnego zestawu po drodze. A co z ręką nałożoną na padel kobiety Collombon / Ginier. Trudno zobaczyć, kto mógłby je łaskotać, ponieważ wydają się na razie ponad konkurencją.

3 jako gry 3 przegrane w tych mistrzostwach Francji padel dla potrójnych posiadaczy tytułu!

Jak tylko zakończą się mistrzostwa Francji w wiosłowaniu, musisz zwrócić się do Paris World Padel Tour Challenger, który rozpocznie się jutro rano w 10h30. Najlepsi gracze świata Padel przez cały tydzień zabierają swoje okolice do Casa Padel. Być może to, co było szczególnie potrzebne, aby paryska para ożywiła się po skomplikowanej porażce, z pewnością do strawienia.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.