Delfi Brea i Tamara Icardo zdobyć'' Walencja Otwarte od World Padel Tour. Argentyna i Hiszpan wykonali niezapomniany występ, aby obalić Salazara i Triaya nr 1. 6/7 6/1 6/4

Okrutny pierwszy zestaw dla Brea / Icardo

Delfi Brea i Tamara Icardo podejść do meczu z niepokojącą dokładnością. Triay / Salazar ma duże trudności we wszystkich grach serwisowych i ma trudności z zdobywaniem punktów.

"Icarsteguina„Okrzyki” Gaby Reca na ławce. Tamara robi show, ale numer 1 nie odpada: prowadzi je tylko kombi.

tamara-icardo-finales-estrella-damm-valencia-open-2021_dsc2848-copia-1170x754

Punktem krytycznym jest ósma partia pierwszego seta. Gemma i Alejandra wznowić przerwę i wyrównać na 4/4, pomimo poczucia dominacji przeciwników. To prawdopodobnie stanowi różnicę między świetnymi zespołami a numerami 1: zdolność do pozostania w grze, gdy para odczuwa ból. W następnym meczu przechodzą obok. 5/4

„Nie będziemy się teraz denerwować! Uczymy się na własnych błędach. To my dominujemy i nie możemy pozwolić im zdobyć zaufania." Gaby Reca nie chce, aby jego gracze wypadli z gry w tym trudnym czasie.

W ustalonym punkcie do obrony, Ikardo imponuje lobami o dużej dokładności. Ten zawodnik jest na szczycie swojej gry, a to bardzo pomaga jej drużynie.

Ostatnie gry z pierwszego zestawu są nieskończone, a wymiany są bardziej spektakularne niż pozostałe. Ten set nie mógł mieć żadnego innego wyniku niż tie-break, plus zachwyt 2 widzów. 6/6

W tie-breaku, numer 1 nie popełnia więcej błędów. Wynik przewija się do 6-0. To naprawdę okrutne Delfi Brea i Tamara Icardo. Ten zestaw udowadnia, że ​​trzeba dużo, aby uzyskać zestaw od tych dwóch kobiet, które dominują na rynku padel światowy. 7/6 (7-0) w 1h13.

gemma-triay-alejandra-salazar-finales-estrella-damm-valencia-open-2021_dsc2626-copia-1170x658

Wreszcie nagrodzony

Delfi Brea i Tamara Icardo pozostań silny, zachowując punkty przełamania w pierwszym secie serwu, a następnie robiąc przełamanie w następnym secie. Usługa Delphi jest łatwo wygrywać. 3/0

Argentyna i Walencja odzyskują swój poziom gry na początku pierwszego seta i tym razem numer 1 nie może zareagować. Robią podwójną przerwę i służą do zestawu! 5/1

Alejandra Salazar i Gemma Triay popełnij kilka niezwykłych błędów: wydaje się, że ładują baterie do trzeciego zestawu. Brea / Icardo wrócił ! 6/1 w 34 minuty i tylko 3 niewymuszone błędy.

delfi-brea-tamara-icardo-finales-estrella-damm-valencia-open-2021_dsc6258-copia-1170x658

Prawo najsilniejszego

Na początku trzeciego seta Triay / Salazar gra w tie-breaku z pierwszego seta. Numer 1 nie chce się już bać i rozpoczyna decydujący set w najlepszy sposób: 3 punkty stracone w 3 meczach i 3/0.

Delfi Brea i Tamara Icardo wrócić z 40/15 w piątym meczu seta, aby w bardzo miły sposób wygrać serwis Salazara. Odzyskano kombi, a bitwa trwa! 5/3

Alejandra Salazar i Gemma Triay wróć silniejszy przy zmianie stron. Trudniejsi w walce Hiszpanie w decydującym momencie robią kolejną przerwę, ale Brea/Icardo przełamuje się w kolejnym meczu. Co za scenariusz! 4/3

Brea, potem Icardo o 4, aby oszczędzić dwa punkty przełamania i podbić ponownie w tym trzecim secie! W następnym meczu obie kobiety dotykają doskonałości padel. 4 wspaniałe punkty do stworzenia białego kombi! Wspaniały. 5/4 i służy do wygrania turnieju.

W ostatnim starciu, punto de oro, które jest warte znacznie więcej niż złoto, Delfi Brea daje z siebie wszystko i daje Tamarze Icardo zwycięstwo nad swoją publicznością. 6/4

delfi-brea-tamara-icardo-półfinale-estrella-damm-valencia-open-2021_dsc1165-copia-1170x680

nerone jest we łzach w komentarzach. Ten mecz jest historyczny. Ten mecz to bez wątpienia najlepszy występ sezonu na World Padel Tour.

Ikardo :„Kocham Walencję. Bardzo się cieszę, że wygrywam u siebie. Delfi zagrało niesamowity turniej. Valnce ją adoptował.

chleb:"To jest sen. Nie mogę już rozmawiać. Dziękuję (ze łzami) ”.

icardo brea statystyki walencja

W ten sposób obaj gracze wygrywają swoje deuxième tytuł sezonu, po tym z Santander.

Tor jest dobrze rozgrzany, by gościć długo oczekiwany mecz między Fernando Belasteguin / Sanyo Gutierrez vs Juan Lebron / Ale Galan.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !