To są nasi koledzy z el4Set, którzy nas uczą, Fede Chingotto i Juan Tello postanowili zakończyć swój związek.

Później Paquito Navarro i Martin Di Nenno Jest to zatem kolejna para na bardzo wysokim poziomie, która łamie się: ta skomponowana z Super Raton Chingotto i El Gato Tello.

Argentyńczycy po siedmiu latach postanawiają zakończyć współpracę. To małe trzęsienie ziemi, które uderza w planetę padel ponieważ ci dwaj mężczyźni kilkakrotnie ogłaszali, że nigdy się nie rozdzielą.

Wreszcie rozczarowujące wyniki przeważyły ​​nad tym duetem, który przybył do Europy dzięki Fabrice Pastor Cup. Dopiero po WPT Buenos Aires Master, zaplanowanym na połowę listopada, separacja zacznie obowiązywać. W związku z tym mają do dyspozycji cztery turnieje na WPT, aby spróbować zdobyć nowy tytuł, po tym, który wygrał w Las Rozas w listopadzie 2020 r.

Na razie nie wiemy, z kim obaj mężczyźni będą kontynuować po tym turnieju.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !