Coki Nieto et Jon sanz niedawno wygrał ich pierwszy tytuł na Premier Padel, podnosząc trofeum w Bordeaux P2. Tytuł ten, który powinien być dobrą wróżbą na resztę sezonu, najwyraźniej nie przyniósł Hiszpanom szczęścia.

Katastrofalne skutki we Włoszech

Wydaje się, że para Nieto/Sanz przechodzi okres turbulencji na głównym obwodzie. Rzeczywiście, choć właśnie zdobyła tytuł w Gironde, przegrała w pierwszej rundzie z Majorem Włoch Chrzciciel Jaira (38) i Francisco Guerrero (52): 7/6 (6) 6/7 (2) 7/5. Słaby występ, który nie mógł pozostać niezauważony.

Włochom nie udało się pozyskać Cokiego i Jona, którzy również opuścili Ligurię w 1/8 finału po przegranej z Ligurią Wiktor Ruiz / Lucas Bergamini, jedna z małych niespodzianek ćwierćfinału : 6/4 6/3. Na Instagramie Jon Sanz opowiada o „odwracać”, natomiast Coki Nieto deklaruje: „Są dni, kiedy nie ma odpowiedniego nastawienia i w takich przypadkach trzeba przeprosić."

Wiemy, że Sanz i Nieto nie są fanami zabaw na świeżym powietrzu (ich trener Maxi Grabiel też nie), ale czy włoskie warunki zewnętrzne wystarczą, aby wyjaśnić te dwie przedwczesne niepowodzenia?

Kolejność turniejów

Okres po Bordeaux wydaje się skomplikowany dla Madrylenia i Nawarry. W przeciwieństwie do członków Top 8, którzy opuścili turniej w Gironde, obaj gracze nie mieli przerwy, a organizacje mogły zacząć się męczyć. To samo widzimy w przypadku Momo Gonzaleza i Alexa Ruiza, którzy opuścili P2 w Genui, lub Fernando Belasteguin et Juan Tello, pokonany wczoraj na ósmym miejscu...

I w tym tygodniu nie widać przerwy dla Nieto i Sanza, którzy będą obecni w Maladze P1, wydarzeniu szczególnie wyczekiwanym przez Hiszpanów, ponieważ jest to drugiego turnieju w tym roku w Hiszpanii !

Zwykłe zmęczenie czy problemy w parze? Nieco więcej o kondycji tej pary mógłby nam powiedzieć najbliższy turniej. Zwłaszcza przy obecnym oknie transferowym nie jesteśmy odporni na nowe zmiany i to pewne Javi garrido bez partnera podejrzewamy, że wszystko może się znowu zmienić!

Dzisiejszy program w Genova P2, to tu !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.