Tu i teraz Rok 1 niż sklep sportowy z rakietami Niezły smash i oprogramowanie do wyszukiwania partnerów Korzyść-padel. Netto współpracować… i to działa.

Oprogramowanie Advantagepadel nie jest już do prezentowania. Uproszczone narzędzie do zarządzania torami dla klubów oraz system rezerwacji i wyszukiwania partnerów według poziomów dla graczy.

Na początku 2021 roku, a szczególnie w tym napiętym klimacie, który nie pozwala na uprawianie sportu w najlepszych warunkach i nie pozwala na sprzedaż sprzętu padel jak zwykle należy zwrócić uwagę na pracę wykonaną przez Nice Smash.

Na tej samej platformie gracze (a tym samym klienci sklepów) mogą spotykać się i organizować mecze według poziomu, a tym samym spotykać się w jednym z wielu klubów, które składają się na ofertę Lazurowego Wybrzeża.

Po uruchomieniu w 2 klubach, dziś 12 klubów i 20 boisk jest dostępnych dla ponad 50 stałych użytkowników!

Gratuluję tej inicjatywy, która podkreśla, że ​​małe firmy mają wiele do odegrania w przyszłości naszego sportu.

Link do Nice Smash 06

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.