Filip Dudel et Hervé Szymański to dwaj przedsiębiorcy z Reims, wieloletni przyjaciele, pasjonaci sportu w ogóle i gracze padel przez kilka lat.

Projekt NO AD Padel Klub nie jest nowy, gdyż pomysł stworzenia klubu padel sięga końca 2019 roku. Początkowo koncepcja zakładała centrum wielorakietowe Padel – Squash – bad, ping-pong itp. z aktywnym poszukiwaniem idealnej lokalizacji, gdy… pandemia i pierwsze porody postawiły wszystko pod znakiem zapytania.

Pomysł wrócił na pierwszy plan jakiś rok temu z wciąż tym samym problemem znalezienia odpowiedniego miejsca, ale wraz z ewolucją projektu ze 100% centrum padel ! Pierwszy w Reims z 6 krytymi torami i hiszpańsko brzmiącym barem sportowym…

Philippe Dudel i Hervé Szymański

BRAK REKLAMY PADEL KLUB, kesaco? 

BRAK REKLAM to zasada dobrze znana graczom padel, ale bez reklam Padel Koncepcja klubowa”Już nie” należy postrzegać jako symbol sprawiedliwości. Dołącz do społeczności NO AD Padel Klub to znacznie więcej niż zwykła rezerwacja gruntu, to zaproszenie do bycia częścią rodziny pasjonującej się padel gdzie każdy członek będzie ceniony i szanowany jednakowo. BEZ REKLAM Padel Klub stawia na tworzenie przyjazne środowisko dla wszystkich. 

Infrastruktura

BRAK REKLAMY Padel Klub to nowy budynek Znajduje się 2000 m² na obrzeżach Reims, 2 km od centrum miasta, przy ZAC Croix Blandin. W strefie South Reims działa 600 firm i 25000 6000 pracowników. Jest to obszar poszukiwany ze względu na doskonałą obsługę i silny rozwój, szczególnie w sektorze rekreacyjnym, ponieważ centrum XXL o powierzchni 2025 100 m² ujrzy światło dzienne o godz. początek XNUMX roku na XNUMXm tego nowego klubu! Znajduje się także rzut kamieniem od Cité de l'Automobile.

Oferuje

BRAK REKLAMY Padel Klub wprowadzi innowacje, oferując oferty inne niż te, które znają mieszkańcy Reims, obejmujące nieograniczone subskrypcje w określonych przedziałach czasowych, na przykład akademia szkoleniowa Padel planowany jest od otwarcia przy wsparciu wykwalifikowanych trenerów, w programie już od końca 2024 roku znajdują się wydarzenia, w tym etap największych mistrzostw w Padel międzyfirmowe w listopadzie!

Podpisywane są także umowy partnerskie z głównymi partnerami spółki Padel międzynarodowe, takie jak Cupra czy Alpine, z którymi współpracuje marka HEAD to tylko pierwsze akordy…

Centrum chce zaoferować swoim przyszłym klientom to co najlepsze, niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy doświadczonym graczem, w NO AD znajdziesz swoje miejsce Padel Klub! 

Otwarcie już z początkiem roku szkolnego 2024!

Tagi