Prawdziwa impreza wysokiej klasy i nowa rodzina Padel

„Gabachos tworzą niespodziankę”

15 i 16 Październik 2016 był pierwszym międzynarodowym turniejem greckim na południe od Aten w Greek Padel Academy w Alimos (nadmorska dzielnica na południe od Aten). https://www.facebook.com/greekpadelacademyalimos/?ref=ts&fref=ts

Christophe Andreou, menadżer klubu wspierany przez swoich braci Georgesa i Thomasa oraz ich niezrównanego Nicolasa, ich tata, powitał francuskiego Blanqué / Tecles w ekskluzywnym turnieju, w którym uśmiech, życzliwość Jakość to słowa kluczowe.

Prawdziwa impreza na padel, znani gracze zostali zaproszeni jako David Gutierrez w rankingu „ranking 60” WPT (światowa wieża Padel), Matias Baez „ranking 120” lub Nicolas Sueskun „ranking 200”, aby nadać prawdziwy wymiar konkurencja. Udany turniej był sukcesem, wszystkie transmitowane kamerą na greckim kanale oraz w mediach i programach sportowych.

Emmanuel Tecles, który doświadczył tego wydarzenia od wewnątrz, opowiada: „JaMogę powiedzieć, że nigdy nie miałem takiego turnieju w 10ans w Padel. Greckie powitanie nie ma równego, miłego uśmiechu, a braterskie kontakty niosły nas w ten weekend".

Dodaje:Jak rodzina, czujesz się prawie jak w domu w tym nowym klubie Alimos. Dynamiczny i przemyślany, częściowo zakryty 3 skierowany do restauracji przedstawia tylko dobre momenty z perspektywy. Zespół recepcji i pracownicy Christophe byli na górze, dostępni, pomocni i skuteczni."

Rodzina Andreou oferuje również trening padla w innym klubie przy plaży z boiskami 5 w sosnowym lesie. Idylliczne otoczenie i wymarzona atmosfera, by oddać się klubowi „bandjas” znajdującemu się w 10 mn dalej na południe od Alimos. https://www.facebook.com/greekpadelacademy/?fref=ts

Na poziomie sportowym"mecze rozgrywane w dwóch zestawach normalnych zwycięzców oferowały dłuższe konfrontacje fizyczne, o których coraz mniej wiemy we Francji bez reklam„Powiedz nam nasz francuski.

"Kwalifikacje w sobotę dały nam świetne gry z bardzo obiecującym poziomem, niektórzy zawodowi tenisiści wciąż obecni na torze ATP również biorą udział w turnieju".

Na poziomie kwartału, następnego dnia, szanowano papierowe rankingi, gracze WPT Gutierez Baez i Sueskun nadal biorą udział w wyścigu, z wejściem tych, którzy teraz nazywają się „los GABACHOS” Blanque / Tecles. Francuzi dość łatwo wygrywają w tym kwartale z grecką parą. Jednak rygor i powaga powinny być obecne. Pierwszą, długo oczekiwaną niespodzianką dla gabachos, było zagranie w Gutierreza na pół z pewnym, mniej silnym partnerem, ale mimo wszystko to zaciekłe spotkanie. Wbrew wszelkim przeciwom, nawet jeśli D.Gutierrez zagrał w piłkę, Francuzi zareagowali i wygrali 6 / 3 6 / 4 na spotkaniu „show”, przerywanym przez amortyzację, na zewnątrz przez drzwi lub „ Krokiet do żucia »Specjalność Bastiena Blanque.

Finał zostaje ujawniony przeciwko dwóm potwierdzonym graczom, w tym Baezowi „rangi 120” związanemu z bardziej konsekwentnym partnerem niż potwierdzonym. Regularność i prawie brak bezpośrednich błędów dały Francuzom pewność siebie, pomagając im wygrać pierwszy zestaw 6 / 4. Następnie „kwota poziomu musiała być bardziej agresywna, aby przeciwdziałać powrotowi Hiszpanów ” ... 5 / 5 w drugiej, strach z pewnymi skurczami dla Tecles, ale Francuzi trzymają się i zdołają skrócić punkty, nie mniej niż 6 zdobywając punkty w dwóch grach przez rozbicia na dolnej linii ... równowagi 7 / 5

Gabachos Blanque / Tecles tworzą niespodziankę i wygrywają pierwszy międzynarodowy turniej greckiej Padel Academy of Alimos. Rodzina Andreou sprawiła, że ​​ten turniej był czymś więcej niż konkursem, ale prawdziwą imprezą rodzinną Padel. Nadanie wiarygodności temu sportowi. Gratulacje i dziękuję

Jak mówimy poniżej, vamos staje się „PAME TORA !!! "

Zdjęcie: Nikos ZINAS

Artykuł: Emmanuel Tecles

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.