Le World Padel Tour kontynuuje silny wzrost. ten padel przeżywa spektakularny boom od czasu kryzysu zdrowotnego i zainteresowanie, padel podniecenia zawodowe widoczne są w liczbach wiodącego obwodu.

RozprawaKordoba Otwarte po raz kolejny znalazł się w czołówce kanałów sportowych. Finał imprezy w Kordobie na GOL przekroczył 110 000 widzów na minutę i osiągnęły szczyty powyżej 2,5% udziału.

Osiągnął szczyt oglądalności na minutę na GOL 170 000, kiedy Navarro i Di Nenno wygrali pierwszego seta z Ruizem i Stupaczukiem.

Podczas 2 finału kobiet średnia oglądalność wyniosła 40 tys.

W serwisie Youtube padel jest najczęściej oglądanym sportem na żywo. Turniej w Kordobie wygenerował ponad 5,5 miliona wyświetleń w 3 dni!

ariana-sanchez_paula-jose-maria-martin_cervezas-victoria-cordoba-open-2021_semifinals__dsc0716-copia-1170x658

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.