Nowa kolekcja NEXXO PADEL 2017 to przyjemność dla oczu. Wizualnie rakiety śnieżne NEXXO są piękne, ale co z jakością tych produktów?

Nowa kolekcja NexxoPadel składa się z rakiet 3 zaprojektowanych dla Padel Socios. Modele są zarówno eleganckie, jak i przyjemne do grania.

ETNA: rakieta zasięgu sygnowana znakiem NEXXO.

Etna (czerwono-biała) jest rakietą z najwyższej półki, dzięki okrągłemu kształtowi, której używają w szczególności José Luis Lara i Javi Rico (obaj gracze World Padel Tour obwód zawodowy padel).

Gracze szukający władzy będą zachwyceni, jego wersja w różowej kobiecie jest równie obraźliwa, prawdziwa rozkosz.

COSMOS 2.0: Rakieta dedykowana obrońcom

Cosmos 2.0 (czarno-pomarańczowy) to czysta przyjemność sterowania, lekka i bardzo łatwa w obsłudze, zachwyci wszystkich miłośników padel bez utraty aspektu mocy ”. Wizualnie rzuca! Za 179 € jest to bardzo przystępna rakieta high-end w porównaniu do niektórych rakiet innych marek po wyższych cenach.

CUP: rakieta dla graczy szukających wrażeń

Puchar (przewaga koloru niebieskiego) to rakieta z serii Nexxo dla amatorów, którzy chcą mieć pierwsze wrażenia z gry w padla.

W tym sezonie 2017 modele te mogą odnieść wielki sukces na rynku francuskim, ponieważ CUP pozostaje rakietą jakości z tolerancyjnymi właściwościami, które docenią gracze padel.

Etna będzie oferowana za 219 €, Kosmos za 179 € i Puchar za 129 €.

Dwa inne rakiety NEXXO PADEL pojawią się na Marsie 2017.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.