StarVie przedstawia 2019 kilka nowych produktów, w tym Brava Carbon Soft Aluminium. Hiszpańska marka dużo inwestuje w padel, tworząc centrum szkoleniowe i sponsorując wielu graczy na całym świecie. Jeśli chodzi o innowacje sprzętowe, oto jedna z najnowszych wszechstronnych broni dla doświadczonych graczy.

Nowa, elegancka i stylowa rakieta dla średnio-zaawansowanych graczy, którzy chcą być skuteczni na wszystkich etapach gry.

Jego kształt kropli zapewnia równowagę na środku, dzięki czemu pala jest odpowiednia dla wszystkich graczy. Stąd elementy mają znaczenie. Po pierwsze rama z włókna węglowego zapewniająca dużą wytrzymałość, wytrzymałość i elastyczność. Ta mieszanka dobrze znamy, ponieważ jest stosowana na wielu rakietach śnieżnych. Następnie powierzchnia pala jest również węglowa, ale również otrzymuje warstwę aluminium dla jeszcze większej sztywności, aby zwiększyć poczucie kontroli nad piłką. Wreszcie, serce pala jest wykonane z bardzo elastycznej pianki EVA, która zwiększa odbicie piłki, a tym samym promuje moc. Kompletna broń.

Mostek rakiety (część między uchwytem a sitem) otrzymuje, gdy ma element o nazwie DRS (Drag Reduction System), aby zredukować wibracje i uczynić palę jeszcze bardziej stabilną.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.