Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory mouvements kontynuują wśród profesjonalnych graczy, a dwa najnowsze stowarzyszenia to: Semmler/Sanchez i Leal/Botello.

Świeżo oddzielony od Pabla Lijo, teraz Uri Botello znalazł już zastępcę dla Galicyjczyka. Ten ostatni nazywa się Javi Leal i jest po prostu jednym z najbardziej obiecujących graczy na świecie. Młody Andaluzyjczyk będzie mógł w pełni wykorzystać doświadczenie Uriego, który, jeśli jest mniej widoczny od czasu kontuzji kolana w zeszłym sezonie, pozostaje zawodnikiem referencyjnym, z trzema udziałami w finale mistrzowskim w latach 2018-2020.

Były partner Javi, Miguel Semmler, również znalazł swojego nowego partnera. To Joseda Sanchez, zawodnik, który miał dobry początek sezonu u boku Chilijczyka Javiera Valdesa. Rzeczywiście, razem dwaj mężczyźni, którzy startowali w previas, zdołali wspiąć się trzy razy w głównym losowaniu. Dzięki Semmlerowi Joseda będzie mógł bezpośrednio wejść do głównego losowania i pokazać, do czego jest zdolny!

Na poziomie "mercato" wciąż jest kilku wolnych graczy: Alvaro Cepero, Pablo Lijo, Javier Valdes, Mati Diaz, Ruben Rivera, Christian Fuster... Wkrótce powinniśmy mieć prawo do niektórych ogłoszeń.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !