Dunlop Padel oferuje 15 modeli rakiet na rok 2020, z których dwa są skierowane do młodych ludzi. Różne kształty, różne zakresy, każdy znajdzie coś dla siebie!

Do 2020 roku Dunlop oferuje trzy zakresy plus zakres Junior.

Seria Pro

Jak sama nazwa wskazuje, zakres przeznaczony dla ekspertów. Łączy dwie linie: Galactica i Nemezys, Pierwszy jest dostępny w trzech modelach, a drugi w dwóch. W ten sposób znajdujemy żółtą Galacticę, rakietę Juani Mieres, pala w kształcie kropli, z charakterystycznym mostem Tri-Max, pianką Pro eva i pokryte Japoński węgiel 6k, uznany za wyjątkowy komfort. Ma siostrę bliźniaczkę Kontrola Galactica, który obejmuje te same technologie, ale w okrągłym kształcie. Ma zielony kolor. Wreszcie Światło Galactica, w kolorze pomarańczowym, lżejsza wersja idealny dla kobiet, to jest pala wybrana przez Patty Llaguno!

Linia Nemezis to inny flagowy gracz marki, Ramiro Moyano. Argentyńczyk bawi się czerwonym Nemezis, bardzo mocna rakieta w kształcie kropli wody. Obejmuje 12k węgla na twarzach, i jeden Pianka Pro Touch, idealny do wyczuwania piłki. Jego siostra, bliźniaczka Kontrola Nemezis, niebieski, obejmuje te same technologie w okrągłym kształcie.

Zakres intensywny

Zakres przeznaczony dla graczy na poziomie zaawansowanym / średniozaawansowanym. Składa się z trzy modele, Znajdujemy Piekło Moc, bardzo mocna rakieta z pianką PowerFlex, który wyróżnia się dużą „salida de bola” i grafitem na twarzach, dla większej responsywności. Blitz Power to także potężna rakieta, która ma również grafit na twarzach, tym razem z Pianka Pro Touch, tak samo jak Nemezis. Wreszcie Blitz light, to lekka wersja Blitz Power z Ultra miękka pianka, idealny dla kobiet, graczy cierpiących na łokieć lub po prostu dla tych, którzy preferują lekkie rakiety.

Seria Performance

Dwa w jednym zakresie, ponieważ łączy trzy modele bardziej przeznaczone dla graczy na poziomie średnim : Kontrola prędkościThe Zwiększ moc i Zwiększ światło i jeszcze dwa dla początkujących : Szybka moc i Szybka kontrola, Speed ​​Control, Boost Power i Rapid Power mają piankę Pro Eva, podobnie jak Galactica. Lżejsze światło wspomagające odbiera piankę Ultra Soft, podobnie jak Rapid Control.

Seria Serie Junior

Dwa flagowe modele z zakresu: lNemezis i Galactica, w wersji Junior. 330-gramowe rakiety, idealne dla młodych ludzi, z grafitową ramą i pianką UltraSoft!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!