Royal Padel właśnie wypuścił nowe rakiety na 2020 rok. Marka, która obchodzi 30-lecie swojego istnienia, oferuje wyjątkowo duży asortyment z 18 palami.

Royal Padel oferuje rakiety wykonane głównie z pianki polietylenowej, bardziej elastycznej niż guma EVA. Zawierają również technologię o nazwie Shock Absorption, która je czyni szczególnie elastyczny i wygodny, a zatem godne polecenia dla osób cierpiących na łokieć lub ramię.

Seria Pro

W tym rocznicowym roku jest to najważniejszy zakres, ponieważ się liczy 13 rakiet, w cenach około 300 €.

M27

M27 to legendarny model marki. Jest to skoncentrowana linia moc, w kształcie łezki. Jest dostępny w trzech palach: Polietylen M27, z bardzo miękką pianką i szorstkim węglem 3k, M27 Kobieta, który zawiera te same technologie, ale o niższej wadze odpowiedni dla kobiet, i M27 Hybrid, sztywniejsze, ponieważ jego serce jest mieszanka polietylenu i EVA, Te 3 rakiety, jaskrawo pomalowane, są również dostępny w matowej farbie i innym kolorze, jako część limitowanej edycji.

Urodzinowe rakiety śnieżne

W tym asortymencie dla ekspertów znajdują się również 3 inne rakiety śnieżne w limitowanej edycji, ponieważ obchodzą 30-lecie marki. Znajdziemy SPro, Aniversario i Aniversario Hybrid. Spro to super limitowana edycja 300 egzemplarzy. Ma ten sam kształt co M27, ale ma inny układ otworów i jego boki wykonane są z matowego włókna szklanego, ze wzmocnieniami z węgla. Pianka jest miękkim polietylenem. Rakieta raczej koncentruje się na komforcie i pochłanianie wibracji, Dwa Aniversario mają nowa pleśń, okrągły kształt z obiecującym potrójnie otwieranym mostem świetna redukcja wibracji, Aniversario zawiera miękką piankę polietylenową, a Aniversario Hybrid jest wyposażony w mieszankę EVA i polietylenu, więc będzie trochę trudniej. Dwie rakiety mają taki sam wzór otworów jak SPro a także mieszanka węgla i włókna szklanego mata na twarzach.

Bat

Jest to linia kontrolna złożona z Rakiety 4, o okrągłym kształcie, z powierzchniami z włókna szklanego ze wzmocnieniami z węgla. Rozmieszczenie otworów jest takie samo jak na linii rocznicowej, a farba jest matowa. Jeśli chodzi o M27, znajdujemy Bat z polietylenuThe Bicz kobieta, I Bicz Hybrydowy, Ta linia ma dodatkowy model Bicz Eva, bardziej sztywny.

Zakres Advanced / Intermediate

Istnieją trzy rakiety w tym zakresie: 771 EFE, 777 ra i Super Cross. 771 EFE ma kształt rombu, z miękką pianką polietylenową i węglem po bokach, idealny dla atakujących. 777 ra est bardziej zorientowany na zwrotność ponieważ ma okrągły kształt, łączy polietylen i włókno szklane, dzięki czemu jest bardzo wygodny. Wreszcie Super krzyż, to bardzo nietypowa rakieta z forma z oryginalnym designem, włókno szklane wzmocnione węglem w strategicznych lokalizacjach. Dzięki piance polietylenowej jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na łokieć.

Rakieta inicjacyjna i rakieta Junior

109 Chrono to rakieta okrągły kształt, bardzo elastyczny, lekki i poręczny dla początkujących, którzy szukają rakiety wysokiej jakości. Istnieje również w Wersja Junior, z nieco inną pleśnią na moście.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!