Kelme, partner French Open, oferuje nam 12 nowych palas na rok 2020. Dowiedz się, które zwierzę jest dla Ciebie stworzone!

Marka na łapie, która jest używana do nadawania nazw zwierzęcych rakietom śnieżnym, oferuje nam 10 modeli na 2020 rok. Z 4 bardzo różnymi zakresami. Dziewczyny nie zostały zapomniane, ponieważ dwa modele są specjalnie dla nich przeznaczone. Nigdy więcej kojotów i niedźwiedzi w 2020 roku, zamiast tego znajdziemy mastifa, likaana ... Spróbujmy lepiej widzieć.

Seria Pro

Kelme oferuje trzy modele dla najbardziej wymagających graczy. Znajdujemyolimpica, model Jose Rico, Rakieta, która jest najdroższą oferowaną przez Kelme, powraca w 2020 roku. Ten wysokiej klasy model w kształcie kropli wody ma Pianka Eva Soft Ultra w połączeniu z szorstkim węglem 18k : idealny dla tych, którzy szukają mocnej rakiety z dużą „salida de bola”. Gładka farba zapewnia również większą moc.

Również w tej kategorii jest SzakalThe Lycan, dwie rakiety, które mają podstawowe cechy podobne do Olimpiki, a mianowicie 18k węgla i pianki Eva Soft Ultra. Szakal, który ma matową farbę, może być nieco mniej mocny, ale bardziej interesujący pod względem efektów. Z drugiej strony Lycan ma nieco bardziej zaokrągloną konstrukcję, co powinno ułatwić zarządzanie.

Zaawansowany zakres +

W tym zakresie znajdują się dwie rakiety, które są nieco tańsze niż rakiety z serii Expert. Rekin i Sokół. Te dwie rakiety mają piankę „Czarna Eva skompresowana”, bardziej elastyczna, Mają węgiel 3k na twarzach, co czyni je nieco mniej sztywnymi niż pala z serii Pro. Różnica między tymi dwoma rakietami polega na poziomie formy. To z sokół jest mieszaną pleśnią, jak na Lycanie, podczas gdy rekin ma kształt łezki, jak Olimpica i Szakal.

Średni zakres

Zakres dwóch rakiet, przeznaczony dla graczy na średnim poziomie. lew to rakieta w kształcie kropli wody, idealna dla atakujących, która składa się z gumki Eva Ultra Soft, podobnie jak modele z serii Pro, oraz trzy warstwy z włókna szklanego, dla większej elastyczności. Felina jest wersją Lwa dla żeńska publiczność, lżejsze i z mieszaną pleśnią, taką jak Falcon, co oznacza mniejszą wagę u góry.

Zakres zabawy

Gama dla początkujących złożona z 3 rakiet, bardzo przydatna dzięki hybrydowej formie. Miękka pianka i włókno szklane, tolerancyjne rakiety z dużym słodkim miejscem, Mastin, Tygrys i Tygrysica znajdują się w bardzo ładnym różu, idealnym dla dziewcząt, które zakładają padel.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!