Nowe modele butów Bullpadel przybyć z "wielką fanfarą" na rynek: Vertex Hybrid Fly 2021, stworzone specjalnie do ćwiczeń padel są jeszcze wygodniejsze niż ich poprzednicy.

Lekkość i estetyka

Te buty są idealne dla graczy poszukujących wysokiej klasy modelu zapewniającego elastyczność, responsywność i lekkość. Estetyka również jest bardzo udana, tylko po to, by połączyć to, co użyteczne z przyjemnym.

Podwójnie zgrzewana, półprzezroczysta siatkowa struktura zapewnia dobrą wentylację i odprowadzanie ciepła, a tym samym pomaga utrzymać stopy w chłodzie.

Wsparcie, przyczepność i amortyzacja

Te nowe Vertex Hybrid Fly są wyposażone w podeszwę ORTOLIT co zapewnia dobrą amortyzację. Gumowe podeszwy są bardzo wytrzymałe, a wzmocniony nosek zapewni Ci dobrą trwałość. Podwyższone jest również wsparcie w kostce.

Flanki są podniesione, aby zapewnić graczowi padel lepsza ochrona przy jednoczesnym uniknięciu zjawiska ścierania, w szczególności dzięki technologii RUCH BOCZNY.

Mieszanka ćwieków i raków połączona z technologią ROTOX FLEX RIFT  w podeszwie zewnętrznej zapewniają sprytne połączenie przyczepności i łatwości ruchu.

BULLPADEL VERTEX HYBRID FLY 21 NARANJA

Wkładka w phylon, w połączeniu z półsztywnymi częściami z TPU zapewnią wysokiej jakości amortyzację połączoną z optymalnym zwrotem energii.

Co więcej, Maxi Sánchez nie pomylił się zakładając te słynne Bulldpadel Vertex Hybrid Fly 2021 !

 

Źródło i źródło zdjęć: Strona oficjalna Bullpadel