Po pierwszym wspólnym sukcesie odniesionym wczoraj w Egipcie, Javi Garrido i Federico Chingotto odpadli dzisiaj w 16/XNUMX finału z inną nowo utworzoną parą. Ich oprawcami są Hiszpan Jon Sanz i Argentyńczyk Ramiro Moyano, obecnie w bardzo dobrej formie. Drugim była niedziela w finale WPT na Minorce z Francisco Gilem, po dokładnie wyeliminowany w połowie Jon Sanz i Lucas Campagnolo.

Związani w ten czwartek w Gizie, Sanz i Moyano zaoferowali skalp Garrido i Chingotto, rozstawionych 7 w Egipcie, po dwóch godzinach meczu i trzech setach. Sanz / Moyano najpierw wygrali pierwszy tie-break z autorytetem (7-1), przed oddaniem drugiego 6/3, a następnie odpadli w trzecim secie, również wygrali 3/6.

Para argentyńsko-hiszpańska, rozstawiona 14, potwierdza w ten sposób swój bilet na 1/4 finału. Będzie przeciwna rozstawionemu numerowi 1 Galan / Lebron, który zakwalifikował się po odejściu Diestro i Fernandeza, którzy przegrali pierwszego seta.

Śledź inne mecze w nasz NA ŻYWO w ten czwartek

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.