TRAFNY Padel Trwa trasa, która dotrze do Europy. Już wyznaczony jako oficjalny obwód zawodowy przez Federacja europejska Padel (FEPA), APT Padel Tour ma teraz nowego partnera, który z powodzeniem wjedzie na kontynent europejski: 380amk.

Doświadczona agencja

380amk to agencja z siedzibą w Madrycie, która oferuje wsparcie i usługi zarządzania karierą dla najlepszych sportowców usługi marketingu sportowego.

Specjalizuje się w brandingu, komunikacji, kreacji eventów, produkcji cyfrowej i audiowizualnej.

Najbardziej znanymi klientami agencji są m.in. sportowcy Iker Casillas, Diego Simeone czy Chema Martinezi duże firmy, takie jak FIFA, Facebook lub LaLiga.

Business Development Manager 380amk, David Hernando potwierdza swoją motywację do zbudowania długoterminowy projekt z APT Padel Wycieczka:

„To zaszczyt móc pracować z APT Padel Wieża. Będziemy świadczyć wszystkie nasze usługi, aby rozwijać ten obwód i iść naprzód ramię w ramię. To ekscytujące wyzwanie wyciągnie wszystko, co najlepsze ze wszystkich ludzi, którzy będą uczestniczyć w tym projekcie ”.

Hiszpańska agencja zezwoli na APT Padel Wieża opracowanie nowej tożsamości marki, a także planu cyfrowego, aby umożliwić obwodowi przybranie pożądanego wyższego wymiaru.

Źródło: Padel Hiszpania

Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.