Nox: nowe AT10 i ML10 2024 z technologią Eos Flap!

Z pewnością widziałeś to podczas Madrid Master, Nox wypuściło nowe rakiety Agustina Tapii i Miguela Lampertiego, rakiety wyposażone w najnowsze technologie marki.

AT10

AT10 Genius 18 tys. ałunu 2024

Oto nowa szara pala od Agustina Tapii. Zachowuje formę stosowaną w poprzednich wersjach, ale tym razem jest to 18-karatowy aluminiowany węgiel, który pokrywa jego powierzchnie.

Ponadto wyświetla kilka nowych funkcji, takich jak pianka MLD Czarna Ewa, który łączy różne gęstości lub technologię Klapka EOS-a, na którą składają się boczne perforacje zaprojektowane tak, aby zwiększyć zwrotność rakiety i optymalnie rozłożyć ciężar. Nowy Układ pulsacyjny pozwala ograniczyć wibracje przenoszone na ramię gracza.

Podobnie jak w latach ubiegłych, hiszpańska marka oferuje również wersję bardziej miękką, z włókna węglowego 12K, oraz wersję bardziej agresywną, w kształcie rombu.

AT10 Geniusz 12K 2024

Ta pala ma te same właściwości, co ta używana przez „Génie de Catamarca”, ale z szorstkim węglem 12K na powierzchniach.

AT Luxury ATTACK 18K Ałun 2024

Jest to najbardziej agresywna wersja w całej gamie, dzięki diamentowemu kształtowi i wyważeniu główki. To właściwie jedyna rzecz, która odróżnia go od AT10 Genius 18K Alum 2024.

Miguel lamperti

Podobnie jak jego argentyński kadet, legendarny Miguel Lamperti również ma trzy pałace, które są również wyposażone we wszystkie nowe technologie marki.

Kubek ML10 Pro

To nowa rakieta legendarnego zawodnika Bahia Blanca. Jak zawsze ma okrągły kształt, ma też tradycyjną piankę HR3 i węgiel 3K po bokach.

Towarzyszą mu dwie rakiety o bardziej ofensywnych kształtach.

Luksusowa strzelba ML10 18K 2024

Palacz w kształcie rombu, wyposażony w 18K węgiel na twarzach, idealny dla najbardziej ofensywnych graczy!

Nox ML10 Luksusowe Bahia 12K 2024

To idealny kompromis pomiędzy Pro Cup i Shotgunem. Dzięki swojemu kształtowi łezki i 12K carbonowi po bokach zachwyci miłośników wszechstronności!

Publié par
Xan Tafernaberry
tagi: palas