Przedłużając umowy o Benjamin Tison et Lea Godallier, Nox Padel nadal wykazuje chęć zaistnienia w padel français.

Kontynuuj wspinaczkę po drabinie

Ma to marka z Barcelony ogłosił dzisiaj w komunikacie prasowymzdecydowała się kontynuuj z Benjaminem Tisonem i Léą Godallier, jej ambasadorowie na szczeblu francuskim. Nox, który w szczególności sponsoruje Agustina Tapię, Miguela Lampertiego i bliźniaków Alayeto, ma również dwie czołowe postaci we Francji!

Léa Godallier zakończyła sezon jako pierwszy tricolor w wyścigu WPT (30 miejsce) i rozpocznie 2021 jako Francuz numer 2 w rankingu World Padel Tour (nr 53)! Benjamin Tison, numer 1 we francuskich rankingach, jest także drugim Francuzem na arenie międzynarodowej (nr 105), a ci dwaj gracze mają nie ma zamiaru się tam zatrzymywać !

Rzeczywiście, marka zakwestionowana Benjamin Tison powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę kontynuować współpracę z Noxem, który zawsze traktował mnie jak członka swojej rodziny. W tym roku moim celem jest dostać się do głównego losowania WPT i znaleźć się w Top 80 WPT! ”

Wolej bekhendowy Benjamina Tisona World Padel Tour

Ta sama historia na stronie Lea Godallier  "To odnowienie z Nox to doskonały sposób na zakończenie wspaniałego roku 2020, podczas którego mogłem się rozwijać jako gracz, z kilkoma końcowymi losowaniami World Padel Tour (Od redakcji: dziewięć na dziesięć turniejów). Mam nadzieję, że w 2021 roku będę w stanie umocnić się przy stole finałowym i kontynuować progres, aby narzucić sobie kolejny poziom. ”

Lea Godallier world padel tour siatkówka forhendowa

 Nox realizuje swoją międzynarodową strategię

Po stronie Nox z zadowoleniem przyjmujemy te odnowienia, które charakteryzują chęć marki do zaistnienia na arenie międzynarodowej, aby Alfonso Bastida, Dyrektor marketingu NOX: „Rozszerzenia Benjamina Tisona i Léi Godallier są odpowiedzią na strategię internacjonalizacji zapoczątkowaną przez markę kilka lat temu, a Francja jest uważana za kluczowy rynek. Léa i Ben wykazali się bardzo silnym przywiązaniem do marki, któremu towarzyszyły również bardzo dobre wyniki sportowe. Jesteśmy dumni, że możemy to kontynuować w nadchodzących latach ”.

Pod względem palas, dwóch Francuzów, ewoluowało w 2020 roku wraz z Nox AT10 Genius. Jak widać z najnowsze zdjęcia NoxWydaje się, że Benjamin Tison wybrał plik AT10 Genius Arena na 2021 rok, Czy Léa Godallier dokona takiego samego wyboru? Wkrótce powinniśmy wiedzieć więcej!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !