Istnieje 8 wersji ML 10 Pro Cup od Nox Padel, legendarnej rakiety Miguela Lampertiego. Dowiedzmy się, co je wyróżnia.

Biały puchar ML 10 Pro

To charakterystyczna rakieta „Miguelito”. Z okrągły kształt, z pianką HR3 wewnątrz, ramą z włókna węglowego i aluminiowanym włóknem szklanym po bokach, a także błyszczącą farbą : jest to rakieta o średniej twardości, poręczny, solidny, z doskonałą kontrolą. Ta pala jest jednym z bestsellerów marki, dowodem, że przemawia do jak największej liczby!

Kubek ML 10 Pro czarny

Jest siostrą bliźniaczką białych: dokładnie ta sama pala, w innym kolorze, aby urozmaicić przyjemności!

ML 10 Pro Cup Srebrny

Zawsze ta sama pala, ale w zapalniczka, idealny zwłaszcza dla żeńskiej publiczności!

ML 10 Survivor

Jest to wersja ML 10 Pro Cup z HR3 Czarna pianka, trochę trudniej niż klasyczny HR3.

ML 10 Gray Survivor

Pala prawie identyczna z ML 10 Survivor, jedyną różnicą jest farba. Rzeczywiście to ML 10 Gray Survivor ma matową farbę, dla nieco bardziej suchego dotyku.

ML 10 Pro Cup 10. rocznica

Wersja ML 10 Pro Cup z Wielowarstwowa pianka rdzeniowa, co zapewnia w szczególności niezwykły dźwięk. Na twarzach węgiel 3k. Dlatego mamy kombinację elastycznej pianki i bardziej sztywnych powierzchni, aby uzyskać wybuchowe wyjście pocisku. Z dodatkową zaletą małego, zawsze przyjemnego szczegółu: wyściełany pasek na nadgarstek!

ML 10 Ultra Light

To jest Wersja Junior ML 10 Pro Cup. Pełny na poziomie pokładu i zawierający miękka pianka HR2, ta pala, w formacie dla dorosłych, ale z mniejszym uchwytem, ​​zachwyca lekkością: od 300 do 325 gramów.

ML 10 Ultra Light Silver

Bliźniaczka siostra ML 10 Ultra Light, w różne kolory, trochę bardziej kobiecy!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!