Nox Padel, marka sponsorująca bliźniaki Alayeto, Miguela Lampertiego i Agustina Tapię, przygotowuje się do zaprezentowania nowych modeli.

Nie wiemy jeszcze, jak długo będziemy musieli czekać, ale Nox Padel powinien wkrótce wypuścić nowe rakiety. Dziś marka, która osiąga oficjalne palas World Padel Tour, właśnie zaprezentował na Instagramie fragment nowego WPT Attraction, ze słowami „już wkrótce”.

Ponadto widzieliśmy podczas ostatniego Vuelve A Madrid Open of the World Padel Tour Miguel Lamperti ewoluować z zupełnie nowym pala, którego forma przypomina model Luksusowa kontrola L6, dlatego pleśń różni się od tej z legendarny ML10 Pro Cup.

Wreszcie są to pliki Lornetka Alayeto, które pojawiły się wraz z kolejnymi charakterystycznymi modelami. Kształt rombu, czarna pianka i czerwień dla Majo MJ10; okrągły kształt, biała pianka i turkusowy niebieski dla Mapi MP10. Nie możemy się doczekać premiery tych zupełnie nowych rakiet śnieżnych!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!