Bliźniaczki Mapi i Majo Alayeto mają teraz w Nox swoje własne rakiety śnieżne. Skoncentruj się na MJ10 i MP10, niedawno dostępnych w sprzedaży.

Nox MJ10 Luxury

To rakieta Majo Alayeto, gracza po lewej. Ze swoją agresywną grą Majo potrzebował potężnej pali. To MJ10 Luxury jest zatem logicznie pala w kształcie rombu, z szorstkim węglem 12K po bokach, zapewniającym mieszankę mocy i rotacji.

Pianka, z której składa się ta rakieta, jest nowa Wielowarstwowa czarna Evadla imponującego wyjścia piłek. System antywibracyjny AVS ochroni Twoje stawy, a wykończenia są zadbane, w szczególności z wyściełanym paskiem na nadgarstek.

Nox MP10 Luxury

To oczywiście pala Mapi, gracza po prawej. To MP10 Luxury ma okrągły kształt dla maksymalnej zwrotności. Pianka HR3 które znajdujemy na rakietach Miguela Lampertiego i Agustina Tapii, to mieszanka mocy i kontroli.

Nox MP10 Luxury Mapi Alayeto

Z carbone 3k szorstki na twarzach, ten pala, który dobrze ukrywa swoją grę, nie zabraknie mocy, jeśli chodzi o zdobywanie punktów! Tutaj znowu wykończenia są zgrabne, ponieważ antywibrator AVS jest częścią gry, podobnie jak pasek na nadgarstek!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!