NOX wprowadza swoje buty na rynek w 100% padel, stworzone specjalnie dla tego sportu: modele AT10 i AT10 Lux.

Dwa lata rozwoju

Opracowane przez dwa lata z zespołem ekspertów podologów w dziedzinie sportu i biomechaniki, te buty, które zostały przetestowany i zatwierdzony przez Miguela Lampertiego i Agustina Tapię w 2020 roku do sprzedaży!

 

Aby opracować te małe klejnoty, wezwał Nox Marta Rueda, znana podiatra który zajmuje się w szczególności zawodnikami FC Barcelona. We współpracy z nią marka była w stanie przeanalizować określone ruchy pliku padel a także częste urazy związane ze złym wyborem obuwia.

Po zakończeniu analizy Nox wykorzystał wszystkie technologie, aby stworzyć plik but 100% padelminimalizując kontuzje i poprawiając wydajność zawodnika!

Maksimum technologii

Nowe Nox AT10 i Nox AT10 Lux, nazwane na cześć Agustina Tapii, są wyposażone w wiele zaawansowanych technologii. Znajdujemy podeszwa zewnętrzna mieszająca kolce i jodełki dla doskonałej przyczepności, podeszwa Ortholite zapewniająca doskonały komfort, maksymalna amortyzacja EVA zapewniająca niespotykany zwrot energii, a także strefy wsparcia i wzmocnienia zapobiegające kontuzjom i wydłużające żywotność!

Nie wspominając o szczególnie atrakcyjnym wyglądzie!

Rozmiary: od 36 do 47 dla AT 10 Lux i od 39 do 47 dla AT10.

Pierwsze buty od padel certyfikowany przez INESCOP

Te buty 100% padel NOX byli w stanie uzyskać etykietę od INESCOP, która poświadcza, że ​​są one zgodne z określonymi sportowymi i biomechanicznymi cechami padel, stając się pierwszą marką padel uzyskać certyfikat w ten sposób.

Buty zostały przebadane pod każdym kątem: komfort termiczny, analiza nacisku, zmęczenie mięśni, uzyskując lepsze wyniki w porównaniu z innymi producentami butów z padel.

Nowy punkt odniesienia dla obuwia od padel będą używane przez wszystkich graczy objętych kontraktem Nox, w tym oczywiście Agustín Tapia, Miguel Lamperti i bliźniaków Sánchez Alayeto.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​są już dostępne w przedsprzedaży na Witryna internetowa Nox !

 

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.