Padel Magazine - Co za mecz! Finał między światem numer jeden a drugi to najpiękniejszy mecz w tym roku. Wszystkie składniki były tam.

Pablo Lima i Juani Mieres pokazali, że to spotkanie  Juan Martín Díaz i Fernando Belasteguin, to nie były wieczne sekundy.

W ciągu ponad 4 godzin meczu drugi świat zakończył zwycięstwo nad królami padel : 2-6, 7-5, 7-6, 4-6 i 7-5

To już drugi WPT wygrany przez Hispano-brazylijską parę i biorąc pod uwagę poziom pokazany w tym meczu, spodziewamy się wielkiego show w następnym WPT.

U kobiet renifery Nucia Open, Patty Llaguno i Eli Amatriain, którzy pokonali w finale Iciar Montes i Alejandra Salazar: 6 / 4 6 / 2

Przełom w grze odbył się na 4 wszędzie i ta słynna przerwa, która pozwoliła Patty i Eli wygrać pierwszy set. Drugi zestaw był znacznie szybszy i zakończył się netto 6 / 2.

Następny WPT w Alcobendas 1er September.

Franck Binisti - Padel Magazine

[obraz autora = ”https: //padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2014/08/10499544_659989347431520_1733810129664643128_o.jpg ”] Po uzyskaniu dyplomu jako padel Federacji Madryckiej padelFranck Binisti tworzy z małą grupą: Padel Magazine. Ta witryna będzie pierwszą witryną internetową padel Francuski. Dzięki czytelnikom Padel Magazine utworzy katalog padel GOTOPADEL. Franck zarządza również rozwojem National Padel Puchar we współpracy z Christophe Lesage i National Tennis Cup. [/ Autor]