En przegrany w finale Mexico Open, Paquito Navarro i Martin Di Nenno przegapili świetną okazję do zajęcia miejsca numer 1. Teraz muszą być lepsi niż Lebron i Galan w Madrycie!

Mistrzowski Finał, który odbędzie się w dniach 16-19 grudnia w Madrycie, zapowiada się bardzo emocjonująco. Rzeczywiście, oprócz udziału 16 najlepszych graczy na torze, ten turniej powinien zaoferować nam zaciętą walkę o pierwsze miejsce w rankingu.

Pokonani w ćwierćfinale w Mexico City, Lebron i Galan mają tylko 630 punktów przewagi nad duetem Navarro / Di Nenno ścigać się. Niemniej jednak Hiszpanie wciąż są kimś więcej niż panami własnego losu.

Rzeczywiście, aby Paquito i Martin mogli ich wyprzedzić, muszą albo wygrać finał mistrzowski, albo przejść do finału i zawodnicy Mariano Amat kłaniają się w pierwszej rundzie. We wszystkich innych przypadkach obecne numery 1 zachowają swój tytuł.

Twoim zdaniem Di Nenno i Navarro, którzy pozostają w 8 finałach z rzędu, mogą stylizować Lebrona i Galana na stanowisku?

 


Szczegóły dotyczące punktów WPT Master Final:

  • Ćwierćfinał: 235 punktów na gracza
  • Półfinał: 470 punktów na gracza
  • Finał: 780 punktów na gracza
  • Zwycięstwo: 1 punktów na gracza

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !