NXperience to najnowsza innowacja firmy NXPadel. Składa się z działki padel wstępnie zmontowane, które można zainstalować ręcznie w ciągu zaledwie kilku godzin i zabrać na wszystkie wydarzenia w wygodnym pojemniku, który może służyć również jako profesjonalny sklep.

Od kilku lat na terenie ul padel telefony komórkowe to niewątpliwie rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność na rynku ze względu na możliwość dostosowania do kontekstów tymczasowych i sezonowych, a także znacznie prostszy proces biurokratyczny niż działki. padel tradycyjny.

Rzeczywiście nie jest zaskakujące, że dziś prawie wszyscy producenci boisk padel stworzyli własną linię ziemi padel urządzeń mobilnych w celu pozycjonowania swoich technologii na stale rozwijającym się rynku.

Istnieje jednak inny kontekst, o którym jeszcze nie wspomnieliśmy, a który coraz lepiej sprawdza się w organizacji boisk. padel mobilny: czyli wydarzeniaGdzie le padel od kilku lat znalazło swoje miejsce dzięki ogromnemu urokowi, jaki wzbudza wśród publiczności w każdym wieku. Kontekst, kontekst wydarzeń, który jednak wyróżnia się na tle innych z co najmniej trzech głównych powodów:

  • On ma ograniczony czas który może trwać od 1 do 7 dni
  • Organizatorzy często wędrowny i przenieść się z jednego miasta do drugiego.
  • Te ostatnie potrzebują dodatkowy element aby dodać wartość do doświadczenia.
NXDoświadczenie

Te trzy hipotezy podsyciły zatem potrzebę dalszego usprawnienia fazy instalacji, tak aby była ona doskonale funkcjonalna dla rynku eventowego, czyniąc ją jeszcze szybszą i zoptymalizowaną oraz tworząc przenośne pole namiotowe we właściwym tego słowa znaczeniu.

Pomysł, po raz kolejny, mógł tylko przyjść NXPadel, włoscy producenci ziemi padel w włóknie szklanym które w ciągu dwóch lat całkowicie zmieniły reguły gry, zakłócając każdy element tej dziedziny, aby zagwarantować nowe i bezprecedensowe korzyści wszystkim zaangażowanym stronom zainteresowanym.

To jest NXperience, nazwa, która już sugeruje cele tego produktu i która nieuchronnie tworzy silne powiązanie z kontekstem wydarzeń i nowy sposób ich przeżywania poprzez doświadczenie 360°.

O co więc w tym wszystkim chodzi?

W NXperience dwie różne rzeczywistości współistnieją w tym samym rozwiązaniu, tworząc zupełnie nowy sposób doświadczania padel podczas wydarzenia: kraina padel z jednej strony i pojemnik który go z drugiej strony transportuje, ale jak zobaczysz, nie jest to byle jaki teren padel ani z żadnego pojemnika.

NXDoświadczenie

Dziedzina padel przenośny na imprezy

Wybrany model to N1A wyposażony w Struktura z włókna szklanego, ComfortGlass i ZeroS z systemem Sos aby zagwarantować to, co najlepsze pod każdym względem: grywalność, konserwacja i instalacja. W tej chwili nie różni się to niczym od klasycznych terenów mobilnych, ale to podczas instalacji (i dezinstalacji) teren ten staje się przenośny w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Rzeczywiście, duża część konstrukcji jest dostarczana wewnątrz kontenera już wstępnie zmontowany aby zagwarantować jeszcze szybszy i zoptymalizowany montaż, ale przede wszystkim aby rozładunek można wykonać całkowicie ręcznie i bez pomocy jakiejkolwiek maszyny.

Ideą tej oferty jest właśnie uczynienie całego procesu tak płynnym, szybkim i wszechstronnym, jak to tylko możliwe dla każdego rodzaju wydarzenia: wybierając NXperience, swoją ofertę padel przybywa już częściowo zmontowany w kontenerze, instalujesz go w ciągu kilku godzin, a po zakończeniu imprezy ponownie ładujesz go do kontenera i jest gotowy do następnego celu. Prosto, szybko, genialnie!

NXDoświadczenie

Kontener NXperience

Tutaj dochodzimy do innego wielkiego bohatera NXperience: kontenera, który, jak powiedzieliśmy, umożliwi terenowi padel do podróżowania od jednego wydarzenia do drugiego, doskonale zawierającego całą strukturę wstępnie zmontowanego terenu. Ale to nie wszystko !

Jej funkcją jest nie tylko transport boiska, ale stanie się niezbędnym elementem imprezy.

Rzeczywiście, kontener NXperience, po opróżnieniu z mobilnego terenu, jest w stanie w ciągu kilku sekund przekształcić się w profesjonalny sklep poświęcony padel, ale to jego właściciel decyduje o jego dokładnej konfiguracji.

Kontener NXperience jest wyposażony winteligentny system składanych półek i regałów które w kilka chwil składają się na cały plan sprzedażowy sklepu, którego wnętrze można spersonalizować według upodobań każdego.

Ponadto istnieje możliwość zamówienia wszystkich przedmiotów, które będą eksponowane i sprzedawane podczas wydarzenia pod marką NXPadel : rakiety, piłki, zestawy do gry, bidony, ręczniki i wiele innych.

Należy zakończyć stwierdzeniem, że NXperience z pewnością stanowi rozwiązanie niezwykłe i bezprecedensowe, ale to nieprawda bez technologii takich jak struktura Fiberglass, ComfortGlass i ZeroS to wszystko nie byłoby możliwelub przynajmniej byłoby znacznie bardziej złożone. Możliwość polegania na lekkości tych komponentów, na wszechstronności i szybkości montażu, na małej przestrzeni, jaką zajmują wewnątrz kontenera, nie wspominając o wszystkich zaletach, jakie oferują także zawodnikom i menadżerom klubów, była niezbędna dla sukces tego projektu.

Pobierz bezpłatnie oficjalną broszurę, klikając tutaj.

Co możemy powiedzieć? Niezwykłe dzieło, które z pewnością wyznaczy nowy etap w rozwoju padel która, jak widzimy na co dzień, ma w ręku wszystkie karty, aby zaistnieć na polu wydarzeń.

Czy jesteś gotowy, aby cieszyć się padel gdziekolwiek i kiedykolwiek dzięki NXperience?

Tagi