Żadnych niespodzianek niestety w Estoril Tennis Club na Mistrzostwa Europy Padel. Panie i panowie, logicznie przegraliście ze znacznie silniejszymi zespołami.

Nasze małe słońce pochodzi od pań i wielkiego meczu pary Collombon / Ginier z Portugalczykami. Jak zawsze mistrzowie Francji w tytule pokazują, że będziemy musieli na niej polegać zarówno we Francji, jak iw Hiszpanii (odkąd Alix Collombon trenuje ostatnio w Barcelonie). Od pierwszych serii pokazują, że mają poziom, aby wstrząsnąć krajem goszczącym. Chociaż jest to mecz bez stawki, ale gracze nie chcą odpuścić. W tym pierwszym secie nasz Francuzi robią sobie przerwę w najlepszych momentach, aby wygrać 7 / 5.

W drugim secie Francuzi przebijają się w środku drugiego seta, a następnie ponownie przechodzą ponownie, aby wygrać mecz 7 / 5 6 / 2. Ogromne gratulacje dla nich.

W przypadku Audrey Casanova / Laury Clergue i Léa Godallier / Marianne Vandeale spacer był zbyt wysoki. Nasi wicemistrzowie Francji zagrali parę 1 portugalskiej drużyny. Nie mogli grać. Ich piłki działały, a usługa, której nie można było zwrócić, to „wiśnie na torcie„Wyjaśnia kapitan, Patrick Fouquet.

Jeśli chodzi o mecz 2, drużyna 2 z Portugalii nie szczędziła naszego francuskiego. Lea i Marianne nie byli w stanie zagrać w grę. W zestawie 2e było niewiele światła, ale było już za późno.

Panie zagrają jutro, aby spróbować zdobyć ten słynny brązowy medal.

Panowie, to prawie to samo. Żadna z naszych par nie była w stanie zrobić nic przeciwko Hiszpanom. Jeśli chodzi o kobiety, to mecz 3e, mecz bez stawki, był chyba najbardziej interesujący, ponieważ Robin Haziza i Maxime Moreau zdołali rozegrać wiele meczów w parze Ruiz / Lahoz. Francja prowadziła nawet 2 / 0 w pierwszym secie. Ale Hiszpanie wrócili do meczu, aby wygrać tę grę po cichu.

Mężczyźni będą mieli także miejsce do gry 3. Czekamy, aby wiedzieć, czy będzie to Portugalia czy Włochy. Jeśli to Włochy, konfrontacja z pewnością będzie bardzo gorąca, biorąc pod uwagę kontrowersje sprzed dwóch dni.

BASTA!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.