Krok o World Padel Tour normalnie odbędzie się we Francji 2022 wkrótce.

Wraz z pojawieniem się nadawcy Canal +, założonymi ambicjami Francuskiej Federacji Tenisowej, aby zaoferować turniej WPT we Francji, a także ostatnimi słowami międzynarodowego menedżera WPT, Hernana Auguste'a, gwiazdy w końcu wydają się wyrównane. Otwarte z padel we Francji.

Po "Challenger„Przez WinWin Padel de l'Arbois (Aix-en-Provence / Marsylia) i Casa Pdadel (Paryż), powinniśmy mieć prawo do pierwszego Open of World Padel Tour we Francji Eric Largeron W rzeczywistości powiedział nam ten ostatni weekend w Piramidach.

Wiadomości następują i wyglądają podobnie: the World Padel Tour zajmie ważne miejsce we Francji za pośrednictwem oficjalnego nadawcy Canal+.

Kanał szyfrowany będzie ponownie transmitował turnieje WPT na żywo od 2022 roku, ale będzie też transmitował finał mistrzowski w grudniu przyszłego roku, który odbędzie się w Madrycie.

Canal + mógł w ten sposób ponownie wyemitować na swoich falach pierwsze francuskie turnieje WPT Open.

Kolumbijczycy to uwielbiają padel ! Więc tak, nie jesteśmy najlepsi, ale najważniejsze jest uczestnictwo. Zrozumiałeś, jestem Chico, który pochodzi z Bogoty i zamierzam zaznaczyć padel mojego odcisku z Padel Magazine.