Franco Stupaczuk właśnie ogłosił na Instagramie to, co wiemy już od kilku godzin: Superpibe oddzielają się.

Po roku 2023, w którym wykazali się dużą konsekwencją i zajęli drugie miejsce za Coello i Tapią, Di Nenno i Stupaczuk mieli nadzieję, że w tym roku uda im się utrzymać dobrą passę. Ale na nieszczęście dla nich, mając tylko finał w 2 r., Superpibes nie są w stanie odgrywać czołowych ról. Martin i Franco, którzy dotarli do ośmiu półfinałów, oczywiście pozostają czołowymi graczami, ale mają trudności z konkurowaniem z dwiema parami, które obecnie dominują w tabeli. padel świat: Coello / Tapia i Galan / Chingotto.

W tym kontekście rozumiemy, że Martin Di Nenno chciał postawić na innego zawodnika (najprawdopodobniej Juana LeBrona), aby ponownie spróbował walczyć o pierwsze miejsce. Oczywiście Stupa nie ma mu tego za złe: „Całkowicie szanuję twoją decyzję, „Tincho”, i życzę ci wszystkiego najlepszego”.

Już niedługo powinniśmy poznać nazwisko przyszłego partnera Franco Stupaczuka. Jak myślisz, kto to jest?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !