Zrobione ! ten World Padel Tour osiągnął porozumienie z La Liga Tech, OTT, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie cyfrową transformacją obwodu.

Ostatnio o tym rozmawialiśmy, to jest teraz officielThe World Padel Tour osiągnął porozumienie z La Liga Tech, kanałem, który transmituje hiszpańskie mistrzostwa w zawodowej piłce nożnej: La Liga.

W ten sposób ŚwiatPadelWieża telewizyjna ! ZA Kanał OTT (usługa obejściowa w Internecie), która umożliwi wszystkim fanom dostęp do ekskluzywnych treści, raportów, wywiadów i oczywiście meczów na żywo z World Padel Tour.

Miguel Angel Leal, CEO LaLiga Tech, nie kryje swojego entuzjazmu: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy rozpocząć tę nową przygodę z WPT i zbudować dla fanów unikalne doświadczenie cyfrowe. W ten sposób będziemy w stanie pobudzić wzrost World Padel Tour i przyspieszyć jego cyfrową transformację”.

Ta sama historia na stronie Mario Hernando, Dyrektor Zarządzający WPT: „Ta umowa jest gwarancją nawiązania sojuszu z firmą, która już dowiodła swoich kompetencji w najwyższej konkurencji, takiej jak LaLiga. Stawiając na ten nowy cyfrowy ekosystem, chcemy stymulować rozwój naszego obwodu ”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !