Niemiecki Tito rzeczywiście zagrają naAPT Padel Wycieczka Następny sezon! Podejrzewaliśmy to mocno kilka dni temu, a Fabrice Pastor ogłosił to dziś oficjalnie!

To grom na planecie padel. TRAFNY Padel Tour będzie miał na swoim torze nowy argentyński talent, który zawsze jest bardziej międzynarodowy.

Fabrice Pastor zastanawiał się: „Kto zagra z Allemandim w przyszłym sezonie?” w wywiadzie dla Padel Dane. TRAFNY Padel Tour sformalizował to ogłoszenie na swojej stronie internetowej.

„To są nowe motywacje i czuję się bardzo konkurencyjny, mimo że mam już 41 lat. Będę walczyć o to, by być jak najwyżej i osiągnąć swój cel: być numerem 1 w APT Padel Wieża", wyraża argentyński gracz.

Tito Allemandi WPT Meksyk Open 2021

Bycie numerem 1 niekoniecznie będzie łatwym zadaniem, biorąc pod uwagę poziom gry, jaki ostatnio pokazali Chiostri/Alfonso czy Arce/Dal Bianco w zeszłym sezonie. Dlatego czekamy, aby dowiedzieć się, kto zagra z Tito w przyszłym sezonie, ale już teraz możemy powiedzieć, że po Cristianie Gutiérrezie w poprzednim sezonie jest to nowy wybór dla APT!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.