To jest oficjalne !

Po sukcesie pierwszej edycji Międzynarodowy turniej Canet-en-Rousillon, drużynaDNA Padel wydarzenie daje okładkę do części II w sierpniu przyszłego roku.

Udana pierwsza edycja

WORLD PADEL FIP RISE CANET

To wydarzenie było prawdziwym szaleństwem, które uczyniło kataloński kraj „miejscem do bycia” na krótki tydzień dla wszystkich fanów pala.
Rzeczywiście wiele osób przyszło podziwiać talent obecnych graczy w idyllicznej scenerii.

Jak wspomniano Alain Henry, współzarządzający klub Padel od Mas do Perpignan " Jestem jednym z weteranów tego sportu i po raz pierwszy w zawodach udało nam się zgromadzić tak wielu ludzi na polu padel we Francji. Oznacza to, że udało nam się znaleźć odpowiednią chemię. Będziemy kontynuować pracę i postaramy się zrobić jeszcze lepiej w tej drugiej edycji".

David Mateo, prezes obwodu ViaPadel, potwierdza i dodaje, że „nawet jeśli poprzeczka jest wysoka, cały zespół da sobie środki, aby to wydarzenie było wydarzeniem, którego nie można przegapić dla miłośników tego sportu ”.

Christelle Mateo co do niej, zwierzyła się nam: „Udało nam się nawiązać kontakt z miastem i regionem. Atmosfera Francja vs Hiszpania jest taka, jak lubimy”.

Przypominamy, że sukces tego Open to kilka czynników, takich jak środowisko gry i obecność najlepszych francuskich graczy, ale także międzynarodowych graczy.

Długo oczekiwana druga edycja

Canet i Roussillon 2022

Będzie to TEN turniej, który rozpocznie sezon 2022/2023.

W przyszłym roku będziemy mieli prawo do drugiej rundy z równie prestiżowymi zawodnikami, a nie ma lepszego sposobu niż rozpoczęcie nowego sezonu z rozgrywkami tej rangi.

W programie tego Międzynarodowego Open, szalone mecze z wyjątkowymi zawodnikami z całej Europy, liczne imprezy i gry wystawiennicze promujące padel.

Kwalifikacje zostaną rozegrane w klubie Canétois, a etapy końcowe na korcie centralnym zainstalowanym w teatrze morskim.Wspaniała lokalizacja geograficzna dla imprezy, która obiecuje uszczęśliwić ludzi.

Kilka tygodni później, pod koniec września, FIP Złoto Saint-Tropez, turniej, który odbędzie się również na placu publicznym!

Kolejny dowód, że padel jest coraz bardziej obecny na terytorium Francji.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.