Alicante Open of the World Padel Tour, który miał się odbyć od 27 kwietnia do 3 maja, jest odwołany, biorąc pod uwagę sytuację zamkniętą, która ma obecnie wpływ na Europę.

Podejrzewaliśmy, L "World Padel Tour Alicante Open, który miał się odbyć z Od 27 kwietnia do 3 maja 2020 r. Zostało anulowane, z powodu koronawirusa. Wynika to z anulowania Vigo Openoraz wystawy ze Sztokholmu i Mérida.

Podjęła również decyzję World Padel Touranulować Albacete Challenger, który miał się odbyć w dniach 21–24 maja. Jednak Oviedo Open, jednak zaplanowano dwa tygodnie przed pretendentem Albacete (11-17 maja), jest obecnie utrzymywany.

WPT obiecuje swoim fanom, że zrobią wszystko, co możliwe, aby znaleźć daty przeprogramuj turnieje w Alicante i Vigo w 2020 r. Przypadek do naśladowania.

Tymczasem oto nowy kalendarz.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!