To oficjalne, P2000 zaplanowane na ten weekend w Tuluzie Padel Klub został odwołany z powodu nowych ograniczeń w następstwie wzrostu liczby przypadków Covid-19.

FFT to ma ogłoszone wczoraj w e-mailu wysyłane do graczy zarejestrowanych w P2000.

„Aby odpowiedzieć na naszą wczorajszą wiadomość e-mail i po dzisiejszym przeczytaniu dekretu prefektury, jesteśmy niestety zobowiązani do przerwania turnieju P2000 w Tuluzie Padel Klub dziś wieczorem, po kwalifikacjach.

Jak mogliśmy się obawiać, prefektura Haute Garonne właśnie ogłosiła nowe środki, w szczególności zamknięcie hal sportowych od dzisiejszego wieczoru, w piątek 25 września o północy.

Pomimo zaistniałych okoliczności chcielibyśmy serdecznie podziękować za obecność i zaangażowanie, które świadczy o Twojej pasji do Padel.

Mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce, gdy tylko pozwolą na to warunki sanitarne ”.

Un najpierw ciężki cios dla Tuluzy Padel klubi ogólnie kluby kryte nadal znajdujesz się w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej.

FFT widzi drugie P2000 anulowane w nieco ponad miesiąc, i można się zastanawiać, biorąc pod uwagę bieg wydarzeń, czy 3 następne będą mogły mieć miejsce.

Wreszcie gracze są oczywiście bardzo rozczarowani i źli dla niektórych, ponieważ za darmo przenieśli się do Tuluzy i stracili czas i pieniądze na transport, zakwaterowanie ... W przeciwieństwie do P2000 Perpignan, które zostało anulowane w wyniku błędu FFT, tym razem nie będą nie zrekompensowano ponieważ nie ma tu mowy o odpowiedzialności Federacji.

Miejmy nadzieję, że pod koniec tych dwóch tygodni siłownie mogą zostać ponownie otwarte i znów będziemy mieli okazję w pełni cieszyć się naszym ulubionym sportem!

Zespół Padel Maj

Zespół Padel Magazyn stara się oferować od 2013 roku to, co najlepsze w padlu, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padla. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazyn jest do Twojej dyspozycji.