Wracamy z najlepsze oferty od naszych partnerów, tym razem o okrągłych palach dla doświadczonych graczy.

Dziś widzimy, że okrągłe rakiety nie są już zarezerwowane tylko dla prawicowych graczy lub mają charakter defensywny. Są też gracze lewicowi, bardzo wygodni w ataku, którzy wolą stawiać na okrągłe palas, które pozwalają im na większą manewrowość.

Starvie Raptor

Starvie Raptor

Franco Stupaczuk, jeden z najlepszych graczy po lewej stronie, ma swoją charakterystyczną rakietę, która ma okrągły kształt, aby sprostać jego wymaganiom dotyczącym manewrowości i wszechstronności. Wyprodukowany w Hiszpanii Raptor to koncentrat technologii. Przyniesie Ci sprytne połączenie mocy i kontroli, a będziesz miał gwarancję, że będzie za Tobą podążał przez długi czas, w szczególności dzięki solidności full carbon! Dla tych, którzy chcą bawić się palą Stupy, znajdziesz ją w cenie 269,95 € u naszego partnera Padel Numer Referencyjny.

Black Crown Piton Nakano 15K

Black Crown rakieta Piton Nakano 15k

Nowa paleta Marty Marrero to okrągła rakieta, której nie brakuje mocy. Dzięki przedłużonej rękojeści ten Piton Nakano 15k jest szczególnie ceniony przez fanów dwuręcznego bekhendu. Wewnątrz znajduje się elastyczna pianka zapewniająca maksymalny komfort i pochłanianie wibracji. Po bokach karbon 15k pozwala czerpać z dobrej dawki mocy na mecie. W końcu otrzymujemy wszechstronną rakietę. Znajdziesz go w cenie 198 € u naszego partnera rakieta Padel.

Starvie Metheora

Starvie Metheora Warrior 2021

Nowa rakieta Mati Diaz przybywa z maksimum technologii wyłącznie dla marki, która produkuje jej modele w Hiszpanii. Ta Metheora powinna zaskoczyć niejednego! Pomiędzy elastyczną pianką i dwiema warstwami węgla na twarzach, zapewni Ci komfort, świetną siłę uderzenia piłką i niesamowite efekty dzięki technologii Full Plane Effect! Podsumowując rakieta do dominacji na torze, na którym znajdziecie nasz partner francuski Padel Sklep w cenie 329,90 €.

Bullpadel Kontrola wierzchołków

Bullpadel Wierzchołek 03 Ctr

To jest rakieta Federico Chingotto World Padel Tour. Okrągły kształt, zawiera najnowsze innowacje marki, takie jak Air React Channel, który zapewnia zwrotność i spójność uderzenia. Pomiędzy pianką MultiEva a karbonem 12k będziesz mieć wygodny i responsywny model, który znakomicie wydostanie Cię z każdej sytuacji. Dla tych, którzy chcą zafundować sobie rakietę Supersonic Argentinian, znajdziesz ją pod adresem 274,90 € u naszego partnera Esprit Padel !

Bullpadel Flow woman

Nie zapominamy o dziewczynach, z palą używaną w tym sezonie przez Alejandrę Salazar. Bardzo zwrotny, Flow nie brakuje mocy, w szczególności dzięki nowemu mostkowi FlowForce, który zapewnia większą responsywność. Fibrix na twarzach zapewni Ci świetne wyjście z piłką, a wzór 3D pozwoli Ci zmaksymalizować rotację! Idealny dla dziewczyn szukających skoncentrowanej kontroli na najwyższym poziomie! Jest dostępny w cenie 199,90 € chez Esprit Padel.

Warlion LW Summum S

Varlion Summum S 2021 LW

Używany z pewnością przez francuskiego gracza z najsilniejszym uderzeniem, Jérémy'ego Scatena, Varlion LW Summum to niezwykle kompletna pala. Poręczny dzięki swojemu kształtowi i mostkowi Wings, wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak węgiel 7Rhombus 12K. Zapewnienie doskonałej wydajności piłek i możliwości rozwinięcia maksymalnej siły w powietrzu. Wersja S (letnia), nieco sztywniejsza, jest idealna, gdy zbliża się lato! Znajdziesz go pod adresem 299 € chez rakieta Padel.

Bullpadel Hack CTR

To jest „kontrolna” wersja pali Paquito Navarro. Łatwiejszy w zarządzaniu, Hack CTR zawiera najnowsze innowacje marki, takie jak technologie Nerve i Adaptia, które zapewnią Ci dużo dynamizmu. Jak zawsze Bullpadel, wykończenia są schludne, w szczególności z uchwytem Hesacore w standardzie. Tłumienie drgań gwarantuje silikon Vibra Drive. W końcu mamy wygodną pala, z wyjątkową kontrolą i wydajnością. Znajdziesz to chez francuski Padel Sklep w cenie 279,90 €.

Babolat Licznik żmii

Babolat Licznik żmii

Babolat oferuje trzy wysokiej klasy palas dla trzech profili napastników. Ten Counter Viper jest idealny dla gracza, który lubi budować obronę, zanim trafi do siatki. Ze względu na swój nietypowy kształt zachwyci wielbicieli wszechstronności. Bardzo zwrotny w obronie, zapewni ci niezbędną siłę w ataku dzięki węglowi 3k. Pianka X EVA zapewni doskonałą jakość piłki w każdej sytuacji. Jest dostępny w cenie 251,90 € chez Padel referencje.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !