Francuski dyrektor sprzedaży Kuikma, Olivier Fellous, z dumą informuje nas o wynikach marki padel Decathlon. Marka doceniana przez graczy, którzy zawsze będą oferować więcej w 2020 roku.

To jest przy mikrofonie Padel Magazine że Olivier Fellous mówi o Kuikmie.

Rok 2019 był pierwszym rokiem Kuikmy, Z bardzo zachęcające wyniki na całym świecie ale także na poziomie francuskim. Dowodzą tego sami gracze.

2020 będzie tamRok Kuikma dla graczy na poziomie zaawansowanym, Pierwsze palety Kuikma były skierowane do najbardziej doświadczonych, doświadczonych graczy. Dzisiaj jest dla graczy na niższym poziomie, gdy Kuikma się obraca, 2021 będzie rokiem graczy rekreacyjnych. Bądźcie cierpliwi, każdy z kolei postępuje właściwie i ostrożnie. Kuikma chce stopniowo zaoferuj padel największej liczbie.

Kuikma w klubach

To jest na poziomieKlub El Padel Wambrechies że test został wykonany. Klub, który oferuje wynajem wszystkich pałaców w ofercie Kuikma. Czy lubisz pala i chcesz go kupić? Bez obaw, a zwłaszcza nie trzeba iść do najbliższego sklepu. Z podłączonego terminala klubu może dokonać zakupu produktów Padel, Pala, Kuikma lub innych.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.