Lùise Macary Niel wykonała świetną robotę! Dostała prawo jazdy jeszcze w łonie matki. W ten sposób dołącza do bardzo małej rodziny „zwolniony przed urodzeniem".

1h21 przed przyjściem na świat mała Lùise otrzymała licencję jako członek TC Pradeena (klub znajduje się w Oksytanii). Dość niezwykła anegdota, ale ma sens, gdy wiesz, że oboje jego rodzice są miłośnikami sportów rakietowych. Pewne jest to, że maluch będzie szczególnie dobrze otoczony, jeśli chce w pełni zainwestować w padel, tenis lub inny sport rakietowy.

Luise-LICENCJA-FFT

Zespół Padel Magazine miał okazję poznać tego potencjalnego przyszłego mistrza podczas FIP Rise Canet która właśnie się zakończyła, z pierwszym spojrzeniem na korty padel.

Z uśmiechem na twarzy i piłką w ręku wydaje się, że jest już gotowa uczcić przepowiednię Christophe'a (jej ojca), który bawi się wyobrażając sobie swoją córkę na centralnym Roland-Garros za 20 lat!

Należy pamiętać, że w grudniu 2020 r. Térence Binisti uzyskał również licencję na: padel… 2H09 przed jego narodzinami. Sukcesja jest już gotowa!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.