Otwórz 4Padel Bordeaux: Ulubione były gorące!

Wielki dzień na Open 4 Padel - Czapka Finanse - P1000. Tydzień przed światami dla części reprezentacji Francji obecnej w tym turnieju nie byliśmy odporni dziś po południu kilka wielkich niespodzianek.

De Meyer / Vanbauce niedaleko wyczynu

Para Bordeaux De Meyer / Vanbauce nadal zaskakuje turniej po turnieju. W obliczu turniejowego rozstawienia 2, Blanqué / Inzérillo, zawodnicy trenowani przez JT Peyrou nie byli dalecy od stworzenia turniejowej niespodzianki.

Porażka w 3 setach z 2 graczami, którzy za tydzień wyjadą na Mistrzostwa. Wyjątkowe wymiany, bardzo dobra mentalność: jeśli De Meyer i Vanbauce kontynuują swoją pracę, francuska dziesiątka dociera do nich.

Auradou / Vives los Bergeron / Morillon

Mała niespodzianka na szczycie tabeli zwycięstwem paryskiej pary Auradou/Vives przeciwko Bergeron/Morillon. Francuski mistrz padel dlatego pochyla się wzdłuż PE Morillon w 3 zestawach. (6/4 4/6 7/5).

Pierwszy związek w oficjalnym turnieju P1000 dla Auradou i Vives i już półfinał. Będziemy musieli bardzo uważnie śledzić tę parę.

Anuluj / Grué w drodze

Druga para Bordeaux potwierdza dobrą formę. Ciężko się w nie gra, sprawy toczą się szybko, są konsekwentne. Le Panse / Armagnac nie będzie w stanie powiedzieć czegoś przeciwnego po bliskiej porażce w 2 setach (7/5 6/4).

Wkrótce przybliżę tę szczególnie solidną parę we Francji.

Maigret / Moreau: opłacalna strategia

Paryska para Mitjana / Pommier nie była daleko od wygrania pierwszego seta. MVP tego meczu Thomas Mitjana był wyjątkowy we wszystkich obszarach gry, udało mu się prowadzić ciężkie życie na przekątnej przeciwko Maxowi Moreau. Ale w drugim secie ofensywna gra Adriena Maigreta sprawiła, że ​​Mitjana miał mniej czasu na zorganizowanie swojej gry. Fred Pommier również był doskonały. Chcielibyśmy, aby para Pommier / Mitjana kontynuowała swój związek.

Max Moreau rozpoczyna mecz z lewej strony i kończy go z prawej. Ta strategia niewątpliwie przechyliła szalę na ich korzyść. Czy jutro zagrają ponownie w tej konfiguracji?


Harmonogramy 

dla mężczyzn:

  • 2 półfinały: 11:XNUMX
  • Finał: 15h

U kobiet P500 odbywa się równolegle. Finał kobiet będzie transmitowany na żywo na kanale Youtube of Padel Magazine. (pole 2).

Publié par
Franck Binisti