Duży P1000 4 PADEL Uruchomienie Cap Finances. Po bardzo wyrównanych meczach grupowych przyszedł czas na remis główny z początkiem kwarty zaplanowanym na 16.

Na tej stronie znajdziesz na żywo, zdjęcia i najnowsze wyniki turniejów z całego weekendu.

Puste zwycięstwo / Inzerillo

Moreau / Maigret nie mógł nic zrobić przeciwko Blanqué / Inzerillo. Zwycięstwo 7/6 6/2

Finał Moreau / Maigret kontra Inzerillo / Blanqué

Finał zostanie przełożony na 16:3. Gracze poprosili o opóźnienie finału, aby mieć jak najwięcej czasu na odpoczynek od półfinału, który był rozgrywany w XNUMX setach.

Wyniki półfinałów

Adrien Maigret / Max Moreau zmierzą się z Bastienem Blanqué / Jérôme Inzerillo w finale Open 4padel Bordeaux o 15:XNUMX pod następującym linkiem:

Mecz o 5. miejsce: De Meyer / Vanbauce vs Bergeron / Morillon

1/2 - ścieżka 2 - Blanqué / Inzérillo vs Vives / Auradou

1/2 - tor centralny - Maigret / Moreau vs Grué Anuluj na żywo

1/4 wyników

Półfinały odbędą się o godzinie 11:1 na kortach 2 i XNUMX.

Aby zobaczyć wszystkie wyniki: ICI.

8. wyniki

Znajdź wszystkie wyniki i 4 kwarty turnieju ICI.

Śledź zmiany

Ścieżka centralna

Ścieżka 2

Śledź ósmy koncert tutaj

Znajdź 3 rundy po 8 meczów na torach 1 i 2. Od 1/4 znajdź jedną ze wspaniałych figurek padel Komentarze Bordeaux: Frédéric Auru.