Byliśmy świadkami dość szczególnego ćwierćfinałuOtwórz 4PADEL Marville'aa półfinaliści przegrali łącznie 6 meczów.

Być może śledziliście na żywo pierwszą kwartę. Logiczne zwycięstwo Lozano/Pereza Le Tiec (Ts2) 6/0 6/2 w 52 minuty przeciwko Lucasowi Pillonowi i Raphaëlowi Rubio.

Tak naprawdę nie było meczu, Lozano i Perez Le Tiec w dużej mierze zdominowali mecz. Już w pierwszej rundzie zdobyli 3 złote punkty. Lucas i Raphaël stracili 8 meczów z rzędu, zanim strzelili pierwszą bramkę w meczu. Logicznie przechylają się 6/0 6/2. Po Montreuil w marcu ubiegłego roku Perez Le Tiec i Lozano dążą do zdobycia drugiego P2 w sezonie. Jutro zmierzą się z Matthieu Gonzalezem i Erwanem Catteau Eyckenem.

W drugiej części tabeli przeciwnikiem trzeciego miejsca w tabeli Hue/Fourré będzie para Mitjana/Guy de Chamisso. Mitjana/Guy de Chamisso po bardzo skomplikowanej pierwszej rundzie z Filho/Bugeaudem zakwalifikowali się do półfinału po wycofaniu się z Hanounat/Zapata. Podczas gdy Hue/Fourré również nie wykorzystał swoich rezerw, aby pokonać Mavoungou/Truong.

Początek półfinału o godzinie 10:XNUMX, transmisja na żywo Padel Magazyn telewizyjny.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.