Wczoraj zakończyła się pierwsza runda Open 500 de Reus, a Léa Godallier zakwalifikowała się do XNUMX/XNUMX finału wraz z Caroliną Orsi.

W bardzo mocnej kobiecej tabeli para francusko-włoska miała spore szanse, by zmierzyć się z Hiszpankami Sandrą Bellver i Arantxą Soriano. I nie przegapiła okazji, by po bardzo solidnym meczu (6. – 2.) zdobyć wejściówkę na drugą rundę. Dwie młode kobiety będą miały nie lada wyzwanie do zmierzenia się z Barbarą Las Heras i Veronicą Virsedą (TS6) w ten czwartek.

Nie ma żadnych niespodzianek w pierwszej rundzie losowania kobiet, w której główne rozstawienia wejdą do gry dzisiaj od 10:6. Świetny występ dnia należał do pary Barrera / Caparros, która wyeliminowała Lucię Martinez i Esther Carnicero 1/6 4/XNUMX!

Warto zauważyć, że Lucia Sainz i Aranzazu Osoro są już w ćwierćfinale po wycofaniu się Patricii Martinez i Kseni Sharifovej.

Żadnych uczuć ani wśród panów gdzie gęstość graczy jest znacznie niższa. Niemniej jednak podkreślimy udany debiut pary 100% NOX, Miguela Lampertiego i Tino Libaaka. Obaj Argentyńczycy dobrze rozpoczęli przeciwko Gonzalezowi / Garcii (7/6 – 6/1).

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!